Як вибрати металопластикові вікна

9-25-2019

Останнім часом металопластикові вікна користуються великою популярністю, вони мають ряд переваг в порівнянні з дерев’яними або алюмінієвими вікнами тієї ж цінової категорії. Їх виробництвом і установкою займаються багато компаній, тому багато клієнтів не можуть зробити вибір. Хочемо порекомендувати купити Окна Aluplast

Щоб правильно вибрати металопластикове вікно, вам необхідно знати, з чого воно складається. Перш за все, варто звернути свою увагу на профіль, з якого виготовляється вікно. Від його якості залежить термін служби вікна і його функціональність. Вікна з неякісного профілю не захистять вас від протягів і холоду. Потрібно вибирати вікна з профілю, який відповідає всім встановленим стандартам. Вікно знаходить жорсткість і міцність за рахунок армування пластикового профілю, в нього вставляється металевий профіль товщиною 0,5 – 2 мм . Рекомендуємо замовити Металлопластиковые окна на сайті .

При виборі металопластикового вікна також велике значення грає фурнітура. Якісна фурнітура буде служити вам довгий час, вона допоможе позбутися від протягів. До віконної фурнітури відносяться петлі, кронштейни, різні з’єднувальні елементи, які забезпечують відкриття і закриття вікна. При виборі фурнітури рекомендується віддавати свою перевагу відомим перевіреним виробникам.

Ще однією характеристикою, що впливає на якість металопластикових вікон, є склопакет. Склопакети складаються з декількох стекол, між якими знаходяться герметичні камери. Хороший склопакет забезпечує високу термо – і звукоізоляцію, на ці показники безпосередньо впливає кількість стекол в склопакеті. Крім того, за встановленими нормами товщина одного скла повинна бути не менше чотирьох міліметрів.

Якість ущільнювача також впливає на термоізоляцію вікна, він встановлюється на краях склопакета і місцях прилягаючи до рами стулці. Його роблять з гуми, силікону або каучуку. Ущільнювач повинен бути м’яким і еластичним, ці його властивості повинні зберігатися навіть при низьких температурах.