Home Як вибрати монітор для ПК.

Як вибрати монітор для ПК.

1-29-2019

Як вибрати монітор для ПК.

Зібрати системний блок для будь-яких завдань неважко. Але справа не завжди обмежується звичними ядрами процесора і гігабайтами оперативної пам’яті. Другий за значенням елемент комп’ютера — це монітор. І вибрати з сотень моделей набагато складніше, ніж здається. З’ясовуємо, що, крім діагоналі, потрібно звернути увагу при покупці. Як і при збірці системного блоку, перед походом в магазин за монітором доведеться зрозуміти, для яких завдань він знадобиться. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі киев ремонт мониторов.
Адже навіть зовні схожі дисплеї часом значно відрізняються за характеристиками. Не всі матриці однаково корисні: кіберспортивний монітор зовсім не підходить для Photoshop, як і дизайнерський — для турнірів з «контрі». І щоб вибрати оптимальний варіант, доведеться трохи заглибитися в деталі. У загальних рисах: існують дві технології. Друга — безпосереднє світіння окремих точок зображення. Сама недорога у виробництві технологія, і вона ж сама стара.
Найчастіше її можна зустріти у бюджетних ноутбуках і моніторах початкового рівня. До основних недоліків цього рішення можна віднести недостатньо глибокий чорний колір, невеликі кути огляду і не завжди коректну передачу кольору при роботі з графікою. Втім, є і позитивні сторони: швидкість відгуку TN Film в порівнянні з конкурентами просто рекордна, як і частота оновлення в топових рішеннях. Тому альтернатив для любителів змагальних шутерів поки немає: інше — набір компромісів.