Home Як вибрати отопластику

Як вибрати отопластику

1-13-2019

Как выбрать отопластику
Московські пластичні хірурги успішно проводять близько двох сотень різноманітних хірургічних втручань на вусі, для кожного окремого випадку вибирається найбільш відповідний метод. Подібна пластика буває двох видів: реконструктивної та косметичної. Реконструктивна отопластика передбачає повне або часткове відновлення вушної раковини.
Токож хочемо вам порекомендувати отопластика
Створення вушного хрящового каркасу з реберного хряща. Приміщення каркаса в кишеню зі шкіри, створений на місці, де буде знаходитися вухо. Протягом півроку каркас з хрящів приживається і приростає до шкіри голови. Хірург його відділяє для формування вуха, а виникла рана закривається шкірою пацієнта. Виконується формування козелка і поглиблення.
При косметичному втручання виправляється капловухість чи неправильна форма вушної раковини. Місце твору розрізу – задня поверхня вушної раковини. Виконується розсічення хряща, після чого видаляється його надлишки або проводиться формування бажаної форми. Розріз після загоєння залишається непомітним. Якою б не була отопластика, лазерної або з використанням скальпеля, для безпеки пацієнта виконується стандартне обстеження: загальний аналіз крові та аналіз на згортання крові. На розсуд лікаря можуть бути призначені додаткові дослідження.
Як і будь-яка інша операція, отопластика має протипоказання.
Вид деформації вуха впливає на складність операції та вибір методу хірургічного втручання. Мустарде – метод використовують для того, щоб сформувати протівозавіток, зазвичай відсутній у капловухих людей. Этенсторм – отопластику проводять через маленький розріз з задньої сторони вушної раковини. Виконують витончення хряща, а потім на нього накладають шви для додання необхідної форми. Ключові особливості перерахованих методів: основну роботу виконують на хрящових тканинах, а розрізи, зроблені в природній складці за вухом, після загоєння не будуть помітні. Тривалість процедур – до однієї години. Кількох днів достатньо для усунення набряків, гематом, хворобливості і зниження чутливості. У деяких випадках можливе призначення знеболюючих препаратів. Як вибрати пластичного хірурга для отопластики. Їх робота гарантує безпечний процес і стійкий результат, завдяки чому вам не знадобиться повторне хірургічне втручання.
Дякуємо вам за звернення, ваша заявка була відправлена.
Дякуємо вам за звернення, ваш відгук було надіслано.