Як вибрати отопластику

Как выбрать отопластику
Московські пластичні хірурги успішно проводять близько двох сотень різноманітних хірургічних втручань на вусі, для кожного окремого випадку вибирається найбільш відповідний метод. Подібна пластика буває двох видів: реконструктивної та косметичної. Реконструктивна отопластика передбачає повне або часткове відновлення вушної раковини.
Токож хочемо вам порекомендувати отопластика
Створення вушного хрящового каркасу з реберного хряща. Приміщення каркаса в кишеню зі шкіри, створений на місці, де буде знаходитися вухо. Протягом півроку каркас з хрящів приживається і приростає до шкіри голови. Хірург його відділяє для формування вуха, а виникла рана закривається шкірою пацієнта. Виконується формування козелка і поглиблення.
При косметичному втручання виправляється капловухість чи неправильна форма вушної раковини. Місце твору розрізу – задня поверхня вушної раковини. Виконується розсічення хряща, після чого видаляється його надлишки або проводиться формування бажаної форми. Розріз після загоєння залишається непомітним. Якою б не була отопластика, лазерної або з використанням скальпеля, для безпеки пацієнта виконується стандартне обстеження: загальний аналіз крові та аналіз на згортання крові. На розсуд лікаря можуть бути призначені додаткові дослідження.
Як і будь-яка інша операція, отопластика має протипоказання.
Вид деформації вуха впливає на складність операції та вибір методу хірургічного втручання. Мустарде – метод використовують для того, щоб сформувати протівозавіток, зазвичай відсутній у капловухих людей. Этенсторм – отопластику проводять через маленький розріз з задньої сторони вушної раковини. Виконують витончення хряща, а потім на нього накладають шви для додання необхідної форми. Ключові особливості перерахованих методів: основну роботу виконують на хрящових тканинах, а розрізи, зроблені в природній складці за вухом, після загоєння не будуть помітні. Тривалість процедур – до однієї години. Кількох днів достатньо для усунення набряків, гематом, хворобливості і зниження чутливості. У деяких випадках можливе призначення знеболюючих препаратів. Як вибрати пластичного хірурга для отопластики. Їх робота гарантує безпечний процес і стійкий результат, завдяки чому вам не знадобиться повторне хірургічне втручання.
Дякуємо вам за звернення, ваша заявка була відправлена.
Дякуємо вам за звернення, ваш відгук було надіслано.