Home Як вибрати парфуми

Як вибрати парфуми

1-27-2019

Как выбрать духи
Чоловіча парфумерія – особлива категорія ароматів світу. Всі забобони про те, що духи – доля жінок, вже давно розчинилися разом з комплексами давніх епох.
Також хочемо вам порекомендувати здесь
Правильно підібраний парфум може вплинути на настрій, так і на все життя.
Для багатьох похід у магазин звучить як вирок, а запах звичного одеколону стають одним на все життя. Це раніше на вибір було тільки 2 марки одеколону з таким запахом, що краще було зовсім без нього.
Для курців солодкі аромати не підійдуть. А ось морські та пряні ноти дуже підходять чоловікам.
Найбільш популярні аромати для чоловіків – мускус і сандал. Для ділових чоловіків зі стійким характером чудово підходять аромати з цитрусовими нотами.
Стійкі аромати застосовуйте взимку, нестійкі влітку. А ще маленька порада: якщо парфум подобається вашій дівчині, беріть його сміливіше. Іноді прислухайтеся до її думки.
Що стосується того, де краще всього купувати парфуми, то, звичайно, чоловіча парфумерія без підробок продається у фірмових магазинах, а не безіменних кіосках. Ви можете придбати її в Інтернеті. Якщо запах описано досить докладно, або якщо ви вже раніше брали цей аромат, немає причин відмовлятися від можливості швидкої покупки, не виходячи з дому.
Відкиньте забобони, що духи – продукція тільки для жінок. Але насправді хороший чоловічий парфум не залишить байдужою жодну представницю слабкої статі. Але дуже важливо правильно вибрати аромат. У жінок краще розвинене нюх, вони визначають відразу, їм подобається запах чи ні. Якщо ні – ваше побачення може стати останнім. Деякі запахи можуть звести дівчину з розуму і залишать про вас тільки найкращі спогади.
Які кольори в чоловічому одязі краще вибирати.
Як поєднувати кольори в чоловічому одязі.
Як правильно вибрати чоловічу сорочку.
Звідки виникла традиція носити піджаки і класичні костюми.
Якою повинна бути правильна довжина піджака.
Якою повинна бути правильна довжина штанів.
Куди згідно з етикетом і дрес – кодом можна носити джинси.
Рекомендації: Яку туалетну воду варто дарувати чоловікові.
Рекомендації: Як вибрати чоловічі шкарпетки.
Як вибрати чоловічі джинси за розміром.