Як вибрати перекладач слів!!!!

10-30-2019
https://www.m-translate.com.ua/images/icon.gif

Дійсно, ці програми дозволяють вам отримувати переклад слів і словосполучень просто наведенням на них курсора миші. Тепер вам більше не потрібно копіювати невідоме вам слово перекладач або запускати програму – словник, просто наведіть на нього курсор миші, і переклад з’явиться у спливаючому вікні. Переклад тексту під курсором можливий практично в будь-яких програмах: текстових редакторах, інтернет – браузери, програми читання електронних книг, і ін. Контекстні перекладачі — надзвичайно корисні інструменти для всіх активних користувачів інтернету, а також для всіх, хто вивчає іноземні мови. Також хочемо вам порекомендувати m-translate.com.ua

Програма підтримує переклад з 4 – х мов: англійської, німецької, іспанської, російської. Мова перекладу задається вручну або визначається автоматично. Ви можете переводити як окремі слова, так і цілі фрази. Існує можливість озвучування перекладу, використання функцій «зворотний переказ» і «переклад слів, написаних з помилками». TranslateIt підтримує безліч додаткових словників різних форматів. Контекстний перекладач TransLite дозволяє вам перекладати текст під курсором миші практично в будь-якому додатку Windows. Завдяки технології ви можете отримувати не тільки переклад окремого слова, але і цілої фрази.

Крім того, програма має словник з можливістю поповнення, систему для запам’ятовування іноземних слів, віртуальну клавіатуру, трансліт та можливість озвучування результатів перекладу. Відмінною особливістю цього контекстного перекладача – словника є те, що він абсолютно безкоштовний. Контекстні перекладачі — просто знахідка для активних користувачів Інтернету. Тепер набагато простіше і комфортніше відчувати себе в цьому світі інформації.