Як вибрати персональний ПК.

6-29-2018

Як вибрати персональний ПК.

До вибору системного блоку кожен підходить по своєму. Хтось вибирає так що б було і добре, а хтось вибирає ретельно, що б все було по останньому слову техніки, ну і звичайно ж як можна менше грошей на це пішло. У цій статті я розповім як правильно зібрати комп’ютер. Для комфортної роботи з файлами потрібна велика швидкість копіювання, створення, відкриття програм і т. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі системные блоки бу.
Хочу відразу сказати, що б потім не повторювати: Чим вище частота тієї чи іншої частини комп’ютера, тим вище його продуктивність, але є і мінуси, які я буду вказувати окремо. За це відповідає процесор, звичайно чим більше частота, тим вище швидкість роботи з жорстким диском і оперативною пам’яттю.
Для даного комп’ютера цілком зійде двох ядерний процесор, якщо врахувати що зараз є вже шести ядерні. Ще скажу на рахунок частоти роботи елементів, якщо комусь знадобиться список частот процесора, оперативної пам’яті, або якоїсь іншої частини, напишіть в коментах, опублікую таблицю.