Home Як вибрати профлист

Як вибрати профлист

1-27-2019

Как выбрать профлист
Яким чином європейці ховають кондиціонери. Як вибрати профнастил для покрівлі. Як вибрати бітумну черепицю і не помилитися.
Токож хочемо вам порекомендувати профлист
АССБуд Будинок Дах і покрівля Матеріали Як вибрати профнастил для покрівлі.
Як вибрати профнастил для покрівлі.
Як відомо, одним із завершальних етапів при спорудженні будівлі є його покрівля. І тоді виникає питання про те, який покрівельний матеріал краще.
Ринок будівельних матеріалів переповнений пропозиціями, але вирішальними факторами все – таки є технічні характеристики матеріалу, а також його вартість і якість.
Профнастил, виготовляється заводом , має форму профільованих листів, які виконані з оцинкованої сталі і покриті полімером. Така форма листів (хвилеподібний) утворюється в результаті обробки методом холодного профілювання на прокатному обладнанні. Завдяки цьому істотно посилюється жорсткість матеріалу. Потім на сталеві листи наноситься антикорозійне покриття, шар грунтовки і зовнішній шар – полімер.
За останні кілька років профнастил набрав обертів за популярністю серед покрівельних та облицювальних матеріалів. Найчастіше його використовують у будівництві великих промислових об’єктів (ангари, склади, АЗС, торгові центри) або невеликих приватних і комерційних будівель (котеджі, фасади, парканні огородження, внутрішні перегородки гаражі, мафи, і тд.
При виборі профлистів також слід приділити час на вивчення маркування матеріалу. Це дозволить точно визначити якого типу цей профнастил, яка висота хвилі, ширина в міліметрах, товщина листа сталі.
С – стіновий матеріал, який можна використовувати в якості матеріалу для спорудження забору, стін господарських будівель. Його можна застосовувати для будь-яких типів робіт, в тому числі і для установки парканів.
Після буквеного позначення слідують цифри, вказують висоту хвилі профілю, потім – значення ширини листа і товщина сталі. Профлист потрібно вибирати обов’язково з урахуванням даних параметрів.
Профнастил (у порівнянні з деякими іншими покрівельними матеріалами) є економічним і універсальним матеріалом, що володіє високою гнучкістю і пластичністю, не гниє, має тривалий термін експлуатації, екологічний, споживачеві пропонується величезний асортимент на будь-який «смак».