Як вибрати Програму правильного харчування

Сервісів харчування стало дуже багато, але як зрозуміти, який вибрати.
По – перше, смотрим на що необхідно звернути увагу на меню, щоб раціон був насичений білками, жирами і вуглеводами в правильних пропорціях. Якщо ваша мета-скинути вагу, то на вечерю не повинні бути повільні вуглеводи. Якщо програма харчування розрахована на тиждень і більше, дивіться, щоб доставляли її вам не рідше, ніж раз в три дні. Бо за тиждень продукти можуть зіпсуватися і втратити свої корисні властивості. Дивіться на упаковочку, контейнери повинні бути герметичні, для кращого зберігання страв.
Раціон розрахований на 5 – 6 прийомів їжі, готова їжа доставляється кожні два дні. Зручні екологічно чисті біорозкладні контейнери.

Сервіс працює в трьох напрямках: для тих, хто хоче досягти результатів в спорті; якщо ви боріться із зайвою вагою; намагаєтеся тримати себе у формі. З примірному меню ви можете ознайомитися на сайті компанії. Ділиться на шість програм: харчування за акції, спортивне харчування, зниження ваги, харчування при захворюваннях, харчування для мам, вегетаріанське меню. Крім програм харчування на сайті ви можете самі окремо замовляти собі страви на будь-який смак. Кожна програма складається з жінок і чоловіків, а також по калорійності раціону. Все меню раціонів ви можете побачити на сайті, а також ціни.

Гастрономічне харчування для стрункості і краси з доставкою додому. Ви можете вибрати програму на свій смак: Східний експрес, програми розраховані на різну калорійність, Веган, Дари моря, Очищення організму, Індивідуальне меню. При замовленні будь-якої програми харчування ви можете замовити пробний сет на день. Докладне меню з вагою і калорійність кожної страви ви можете знайти на сайті. Кожна програма розділена на калорійність раціону, а також для вашої зручності на сайті є калькулятор розрахунку денної норми калорій. Існує послуга , скориставшись якою, ви зрозумієте чи підходить дане харчування вам.

Доставка корисного і збалансованого харчування з екологічно чистих продуктів. Вранці кожного дня ви отримуєте свій раціон з докладними рекомендаціями по харчуванню. Меню можна побачити на сайті, оновлюється воно щодня.