Як вибрати Радіосистема Saramonic UWMIC15


Роз’єми: 5 мм для навушників, 5 мм для мікрофона, слот для Micro – SD карти, USB.
Для коректної роботи камери потрібні високошвидкісні карти пам’яті з швидкістю запису від 60Mb/ s.

Плеєр X1 II не можна з’єднати по Bluetooth зі смартфонами, плеєрами або іншими джерелами аудіо сигналу.
Двоканальний приймач для системи UwMic9 Saramonic RX9 виготовлений із міцних і тривалими матеріалів і відрізняється високою надійністю і тривалим терміном служби. Також хочемо вам порекомендувати звуковое оборудование купить

Приймач Saramonic UwMic9RX – XLR9 являє собою двоканальний приймач для роботи дві передавачами одночасно.
МГц 596MМГцHz) ручним передавачем с динамічний кардіоїдною головкою. 2отдельных каналу при йому по 96 пересічних частот в кожному каналі приймача.
Радіо петличка має невелику вагу, габарити і проста в звернені.
Цей мікрофон дуже просто управляється за допомогою всього однієї кнопки. Має стандартне кріплення в гарячий черевик камери.
Цей мікрофон дуже просто управляється за допомогою всього однієї кнопки. Має стандартне кріплення в гарячий черевик камери. Гц на карту MicroSD Інтуїтивно зрозуміле меню системи і LCD дисплей Перемикається фільтр відсічення низьких частот 3, 5 мм вихід на навушники для моніторингу . Приймач здатний працювати с3передатчиками одночасно.

Петличная радіосистема Saramonic VmicLink5 HiFi (TX RX) 5, 8ГГц являє собою наступне покоління цифрових бездротових систем. Використовує нову технологію передачі 5, 8ГГц для передачі високоякісного звуку, вона може постійно контролирова. Приймач здатний працювати с3передатчиками одночасно. Завдяки маленьким розмірам і легкій вазі до 60 р. Оснащений функцією високої вибірковості, він буде усувати небажані звуки поза області спрямованості, тобто . Вирішити цю проблему Вам допоможе спрямований мікрофон Sony ECM – CG60, який “ловить” при запису толь. Ідеальна передача по Bluetooth без перешкод. Легкість і компактність для зручності при перенесенні і зйомці.