Home Як вибрати стелажі

Як вибрати стелажі

1-11-2019

Как выбрать стеллажи
Як вибрати стелажі для складу.
Токож хочемо вам порекомендувати стеллажи киев
При виборі стелажного обладнання для складу необхідно враховувати цілий ряд факторів. В першу чергу, це планування приміщення, особливості вантажів, а також загальна концепція складу. Якщо сховище досить велика, то спочатку краще всього створити проект з урахуванням всіх важливих характеристик самого приміщення і вантажів, а потім під нього підбирати стелажі. Можна підібрати стелажі, підходящі для вантажів різних габаритів і ваги. При виборі обладнання обов’язково треба враховувати ці характеристики, тому що від того, наскільки стелажі відповідають фізичним параметрам вантажів, багато в чому залежить безпека складу. Не варто забувати і про те, що стелаж повинен повністю відповідати правилам зберігання вантажу.
В даний час для оснащення складських приміщень використовуються декілька типів стелажів, які відрізняються один від одного конструкційними особливостями. Тип стелажа впливає не тільки на вагу і розміри вантажів, які буде зручно і безпечно на ньому зберігати, але і на порядок доступу до складированным товарів. Наприклад, пересувні стелажі дозволяють компактно розмістити безліч вантажів, однак вони при цьому ускладнюють доступ до них, тому постійно переміщуються товарів такий варіант буде не дуже зручним.
Однією з найпопулярніших систем для складу є мезонинные стелажі. Вони являють собою складні багаторівневі конструкції, які зручно використовувати у високих приміщеннях. На полицях мезонінних стелажів можна розмістити велику кількість розфасованих товарів самих різних типів, при цьому доступ до вантажів залишається вільним.
Не менш популярні і палетні стелажі, відповідні для розміщення однотипних або комбінованих вантажів. Такі конструкції найчастіше використовуються у великих складських комплексах, в яких навантаження і вивантаження здійснюється із залученням спецтехніки. Палетні стелажі робляться з міцного металу, тому вони безпечні і довговічні. Для вантажів нестандартних розмірів найзручніше використовувати консольні стелажі, які забезпечують безпечне зберігання будівельних матеріалів, деталей машин, металопрокату і т. Такі конструкції мають хорошу міцність і вантажопідйомністю, тому вони відмінно підходять для важких вантажів.