Home Як вибрати тестостерон

Як вибрати тестостерон

1-20-2019

Как выбрать тестостерон
Утворюється в яєчках, корі надниркових залоз, яєчниках, печінці, шкірі, підшкірній жировій клітковині (внегонадный тестостерон). Синтез тестостерону контролюється лютеинизирующим гормоном передньої частки гіпофіза. Є основним анаболічним гормоном для соматичних тканин. Забезпечує формування статевої системи за чоловічим типом, розвиток чоловічих вторинних статевих ознак у пубертатному періоді, активує статевий потяг, сперматогенез і потенцію, відповідає за психофізіологічні особливості статевої поведінки. У хлопчиків спостерігається виражене підвищення гормону в 3 і 4 періодах пубертатного розвитку. У дорослих чоловіків пік припадає на ранковий час, знижується до вечора. У печінці відбувається інактивація тестостерону і його перетворення в 17 – КС. В жіночому організмі тестостерон є субстратом для утворення естрогенів, стимулює предовуляторный викид ЛГ. Бере участь у механізмі регресії фолікула в яєчниках і в регуляції рівня гонадотропних гормонів гіпофіза. Спостерігаються циклічні коливання тестостерону під час менструального циклу. У період менопаузи концентрація тестостерону знижується.
Токож хочемо вам порекомендувати купить Тестостерон Пропионат
У жінок складова діагностики:- гіперандрогенії, як причини овуляторної дисфункції, безпліддя, невиношування вагітності,- СПКЯ,- некласична форма вродженої гіперплазії кори надниркових залоз,- стромальный гипертекоз яєчників,- гиперандрогенных дерматопатий: алопеція, акне, жирної себореї і гірсутизму,- гормон – продукуючих пухлин яєчників і надниркових залоз – моніторинг терапії антиандрогенами. У чоловіків:- складова діагностики гіпогонадизму, безпліддя, еректильна дисфункція, зниження лібідо, гормон – продукуючих пухлин гонад і наднирників,- моніторинг андроген – замісної і антиандрогенной терапії. У хлопчиків:- складова діагностики передчасного статевого дозрівання, затримки статевого розвитку.
Діагностика можливого гіпогонадизму у чоловіків при: втрати лібідо, еректильна дисфункція, гінекомастії, остеопорозі, безплідді. Оцінка стану у хлопчиків із затримкою або передчасним статевим дозріванням. Моніторинг тестостерон – замісної терапії, антиандрогеновой терапії (наприклад, використовуваної при раку простати, передчасному статевому дозріванні, лікування ідіопатичного гірсутизму та ін. Діагностика гиперандрогений у жінок (СПКЯ, некласична форма вродженої гіперплазії кори надниркових залоз, гиперандрогенные дерматопатии, андроген – продукують пухлини). Оцінка статевого розвитку у дітей з невизначеним підлогою.