Як вибрати Торгівельне штрих-кодове обладнання

3-13-2019

Как выбрать Торговое штрих кодовое оборудование
Даємо гарантію і пост гарантію на весь куплений товар. Купуйте штрих-кодове обладнання, витратні матеріали за найнижчими цінами.
Також хочемо вам порекомендувати A-TRADE
У компанії працюють професійні консультанти, які розкажуть і допоможуть з вибором потрібного товару. Маємо великий склад, тому товар завжди в наявності.
Здійснюємо доставку по всій території Казахстану.
Самоклеючі етикетки, виготовлені із спеціального паперу. Спеціальне обладнання для нанесення штрих-коду на наклейки. Наша компанія пропонує купити в Алмати сканер штрих, термопринтер, та інше обладнання з комплектуючими та витратними матеріалами від заводу виробника.
Для створення етикеток і маркування великої кількості товарів, потрібне спеціальне обладнання – принтер етикеток. У комп’ютер забивається опис та інформація про товар, принтер етикеток друкує наклейки для товару. Наявність штрих-кодового устаткування дозволяє управляти великим потоком товарів, які знаходяться на складі і торгових стелажах. З допомогою спеціальних пристроїв, штрих коди товарів, які знаходяться на комп’ютері, наносяться на самоклеючі етикетки. Після цього, етикетки приклеюються до товару. Щоб зчитати інформацію про товар, використовується сканер штрих коду. Це спеціальний пристрій, воно друкує етикетки на спеціальному папері з допомогою нагрівання до появи точок, з яких складається зображення. Термопринтер дозволяє швидко друкувати етикетки на велику кількість товарів; Сканер штрих коду. Після нанесення термопринтером необхідної інформації на етикетки, потрібно зчитувальний пристрій – сканер штрих коду. Це пристрій зчитує інформацію, яка міститься на етикетці і передає в комп’ютер. Завдяки сканеру, збільшується швидкість підрахунку товару на складі при обліку. Також сканер штрих кодів розташовується на касі, для швидкого обслуговування клієнтів і покупців. Для перерахунку товару, використовують бездротовий сканер штрих-кодів. Для каси потрібен провідний сканер – більш спрощене пристрій; Наклейки. Спеціальна самоклеючий папір для принтера, призначена для нанесення на неї інформації, а потім зчитування за допомогою сканера. Штрих-кодове устаткування дозволяє встановити маркування на всі товари для подальшого зчитування інформації, яка занесена в комп’ютер, термінал.
Достоїнства і недоліки штрих коду.