Як вибрати установка вимикач

12-6-2018

Как выбрать установка выключатель
При будівництві або капітальному ремонті об’єктів різного призначення доводиться прокладати або міняти електропроводку з усіма її елементами. Одними з найважливіших елементів в мережах освітлення є вимикачі світла. Виробники роблять велику кількість моделей в залежності від призначення та умов експлуатації. Всі вироби мають свої особливості монтажу і включення їх в електричну схему, розглянемо найбільш популярні варіанти. Читайте також статтю ⇒ Як розібрати вимикач світла.
Також хочемо вам порекомендувати установка выключателя цена
Як видно зі схеми основним принципом підключення вимикачів будь-якого типу є те, що через його контакти проходить фазний провід. Характерна помилка початківців монтажників, через вимикач проводять нульовий провід, фазний підключають від коробки до дампі. Це не безпечно в процесі експлуатації може вдарити струмом навіть при заміні лампи. Нульова жила через розподільну коробку підключається безпосередньо до контактів освітлювальних приладів. Заземлення може підключатися на корпус плафонів відразу з контуру заземлення або через скручування в коробці.
У цих випадках користувачам для управління освітленням не потрібно проходити великі відстані, використовується будь-який найближчий вимикач. На схемі показана система освітлення у включеному положенні, при натисканні будь-якого з вимикачів контакт перекинеться на лінію чорного кольору, освітлення вимикається. Конструкція схеми така , що при наступному натисканні будь-якої клавіші ланцюг замкнеться через червону або чорну лінію і світло загориться.
Загальний принцип роботи, вимикачів один замикання і розмикання одного або групи контактів, конструктивні рішення можуть бути різні, відрізняються способи підключення проводів. Одними з найбільш затребуваних моделей на ринку вважаються вимикачі «Lezad». Вони мають стандартні розміри корпусу для установки в підрозетники і гвинтові механізми кріплення з розсувними планками. Істотною відмінністю від інших моделей є контакти з затискними пружинами, не потрібно гвинтами затискати провід на контакті, досить вставити його в отвір і він надійно зафіксується пружиною.
На даній схемі показано блок управління для двохклавішного вимикача з двома групами освітлення, бувають моделі з однією групою. Перед установкою дистанційного вимикача, дроти від звичайного вимикача замикаються. Корпус старого перемикача можна залишити на місці або просто включити, тоді 220В постійно будуть приходити до приладу освітлення і живити блок управління.