Home Як вибрати відеокамеру

Як вибрати відеокамеру

1-14-2019

Как выбрать  видеокамеру
Будемо раді бачити Вас за адресою: пр.
Токож хочемо вам порекомендувати взять в аренду видеокамеру
Наприклад, при використанні об’єктива.
Наприклад, при використанні об’єктива.
Наприклад, при використанні об’єктива 0 mm, ви виявите людини на відстані до 84 метрів від камери).
ПЗС – матриця складається з пікселів, кількість яких і визначає роздільну здатність камер (max. Але значно частіше в описі характеристик камер вказують кількість телевізійних ліній – ТВЛ (TV Line).
Але найчастіше зустрічаються зворотні ситуації. Зневірятися не варто – прогрес не стоїть на місці. Люкс – це одиниця виміру освітленості. Чим менше значення чутливості (наприклад:.
Камера з об’єктивом оснащеним автодіафрагмою (АРД), або камера, що дозволяє установку подібного об’єктива. При високій інтенсивності світла діафрагма звужується, при низькій – розширюється. І чим далі висвітлює ІЧ – підсвічування, тим вище споживання. Принцип дії камер з подібною можливістю досить простий.
Розрізняють два основних види день/ ніч. І єдиний позитивний результат від подібної дії, зникають кольорові перешкоди. ПЗС – матрицю, тим самим збільшуючи чутливість камери. ПЗС – матриці сприймати інформацію в ближньому ІЧ спектрі, тим самим збільшуючи чутливість камери. Приклад використання: ви спостерігаєте людини на світлому фоні. Наступне покоління обробки так званий BLC (компенсація задньої засвітки). Приклад використання: У вас на об’єкті достатньо освітлення для використання камер без додаткових функцій. Але хтось розбив ліхтар, і замінити його на даний момент немає можливості. ПЗС – матриці при повільній швидкості спрацьовування затвора і подальшій обробці. Служить для ізоляції та захисту від зовнішніх впливів. Виконаний у вигляді обплетення чи фольги. Виконаний у вигляді суцільного (поліетилен, спінений поліетилен, суцільний фторопласт, фторопластова стрічка і т.
Кабель живлення типу – ШВВП, ПРС, ПВС і т. Але правильніше використовувати комбіновані кабелі типу: КВК – В, ККСП та ін. для внутрішньої прокладки та КВК – П, КСПВ і ін Крім цього не варто забувати і про впливи зовнішніх впливів (силових ліній та ін.
Діаметр провідника. у меню присутні і додаткові налаштування (детектор руху, «ім’я» камери, налаштування прихованих зон та ін.
Ця функція запобігає, або наскільки це можливо знижує дану проблему. Камера призначена для зовнішнього (вуличного) використання. Оригінальний матеріал використано з сайту компанії JC Teletek Co.