Як вибрати яхту

12-16-2018

Как выбрать яхту
Подорож на яхті – один з найбільш захоплюючих способів проведення активного відпочинку! За один тиждень відпочинку подій стільки,ніби пройшов місяць. Ви зможете управляти красунею яхта, і насолоджуватися бризом, і відвідувати найкрасивіші острови, і заїжджати на екскурсії та шопінг у всі туристичні центри. Багато в чому успіх подорожі під вітрилами залежить від того, наскільки правильно ви зуміли підібрати собі яхту – адже це і дім, і засіб транспорту.
Токож хочемо вам порекомендувати yacht rental in dubai marina
Для початку Вам потрібно визначитися, чого Ви хочете від відпочинку і якою компанією збираєтеся відпочивати. Для невеликих компаній, бажаючих відчути море і навчитися керувати яхтою, ідеально підходять – 30-футові трехкаютные яхти, а для компаній побільше – підійдуть 50-футовики, на борту яких може вільно розміститися до 10 осіб. Для романтичної подорожі вдвох підійдуть маленькі 2-каютные яхти.
На будь круїзної яхті життєвий простір організовано оптимально під комфортне проживання. І чим більше яхта, тим вона комфортніше. Якщо ви фрахтуете яхту, то ви повинні знати, на що можете розраховувати. На круїзних яхтах в 40 футів ви повинні мати: зручний камбуз (кухня) вздовж борту, комфортабельний салон, велика кількість ящиків і полиць, безліч ілюмінаторів і люків забезпечують хороше освітлення і вентиляцію, просторий кокпіт на палубі. Такі яхти досить просторі для того, щоб завантажити на них великий запас води, їжі і палива. Що ж стосується яхт від 47 футів, то це справжні плавучі готелі – великі каюти, обладнані лежаками місця на верхній палубі, величезна кают-компанія.
Таке планування робиться на чартерних яхтах. Якщо ж ви хочете не зафрахтувати, а купити яхту, то вам підійде варіант планування Owner. Ці яхти відрізняються тим, що в них є спеціальна майстер-каюта: яхтах така каюта займає носову частину, катамаранах весь поплавок. Яхти Owner підійдуть для тих, хто любить максимальний комфорт і має в своєму розпорядженні засобами.
Якщо Ви хочете пройти по протяжному маршруту з безліччю переходів – вам потрібна швидкохідна яхта. Швидкість яхти залежить передусім від довжини: маленька чартерна яхта не буде робити більше 5 вузлів (9-9.5 км/год), а крейсерська швидкість 43-45-футової вже близько 7 вузлів (13 км/год). Двокорпусні катамарани менше залежать від довжини корпусу – вони ріжуть хвилю поплавками, зменшуючи опір води і збільшуючи швидкість. Найбільш швидкохідні яхти в категорії чартерних вважаються яхти виробників Dufour, Jeanneau і Beneteau серед однокорпусных і Catana серед катамаранів.