Як вибрати юридичні послуги

8-30-2020

Сучасний ринок юридичних послуг буквально переповнений пропозиціями. Однак якість послуг часто залишає бажати кращого. Недобросовісні юристи, призначаючи ціну за свою роботу, або зовсім не відпрацьовують гроші, або відпрацьовують їх частково, тим самим завдаючи шкоди клієнту. Такі виконавці націлені не так на те, щоб допомогти людині, а на те, щоб заробити на його проблеми. Ось як все відбувається насправді.  Знажки на юридичні послуги допоможе вирішити все ваші проблеми

Пошуки юриста зазвичай починаються з пошуку юридичної компанії. У великому місті вони розташовані мало не на кожному розі. Більшість практикують безкоштовні юридичні консультації. Здавалося б, все заради клієнта. Але що на практиці?

Ви приходите на безкоштовну юридичну консультацію. Як правило, вас зустрічає хтось із керівництва компанії або юрист. Ви розповідаєте йому свою проблему, показуєте наявні у вас документи. Людина, що проводить консультацію, запевнить вас, що в компанії працюють юристи, які мають досвід вирішення подібних проблем, просто треба не втрачати часу і діяти швидко. Далі він назве вам вартість юридичних послуг, запропонує укласти договір на надання юридичних послуг і по можливості внести частину суми.

В цьому і є мета безкоштовної юридичної консультації: зачепити клієнта. Адже якщо ви підписали договір на надання юридичних послуг і внесли заставу, значить, ви вже клієнт компанії і заплатите решту суми. Більшість юридичних компаній не передбачає виплати суми частинами, після певного етапу роботи. Максимум, що вони можуть запропонувати, це розбити суму на дві частини – аванс і основну, але внести їх за умовами договору потрібно буде досить швидко. Виходить, що ви заздалегідь проплачувати роботу незнайомого вам юриста. Добре, коли ви приходите в компанію за рекомендацією, а якщо ні?

Отже, вас зустрічає один представник компанії, а справу поведе іншого, якого ви побачите тільки тоді, коли проплатити гроші. На жаль, ні укладення договору на надання юридичних послуг, ні його оплата не гарантує вам юриста, який зможе грамотно вирішити вашу проблему. А якщо проблема не буде вирішена з вини юриста – співробітника компанії, то в подальшому вам доведеться відсуджувати у юридичній компанії гроші за непрофесійно виконану роботу.

Звичайно, якщо мова йде про юридичну компанію, то краще вибирати ту, яка займає перші місця в різних рейтингах. Але юридичні послуги в таких компаніях часто по кишені тільки заможним людям. Спробуйте знайти юриста самостійно, через знайомих, за рекомендаціями і відгуками. Так ви зможете відразу отримати максимально повну інформацію про фахівця. І вже на основі всього цього зрозуміти, підходить вам юрист чи ні.

Отже, при виборі юриста, потрібно бути дуже уважним: не хапатися за перший-ліпший варіант, не вірити необгрунтованим обіцянкам, уважно читати договір на надання юридичних послуг, звертати увагу на поведінку юриста. Звичайно, завжди є небезпека обману, але при правильному підході вона зменшується в рази.