Як вибрати юридичну фірму

2-23-2019

У сфері права, як і в медицині, помилки можуть дорого коштувати. Тому довіряти свою справу можна тільки справжнім професійним юристам. Дуже часто трапляються ситуації, при яких якісна юридична допомога потрібна була ще вчора, а з-за того, що клієнт несвоєчасно звернувся до фахівців, результат виявився не таким, як очікувалося. Своєчасна і якісна юридична допомога – це вже половина гарантії успішного вирішення питання. Але на пошук хороших фахівців доведеться витратити деякий час. Хочемо порекомендувати на сайте

Які фахівці вважаються хорошими?
Краще, якщо юрист є фахівцем в якійсь одній або двох сферах права: господарській, цивільній, фінансовій і так далі. Дуже добре, якщо юрист має досвід ведення бізнесу в минулому, також великою перевагою є наявність економічної освіти.
Через перенасиченість ринку юридичних послуг так відразу визначитися з вибором юридичної фірми важко. Для того, щоб спростити собі вибір, необхідно для початку ознайомитися з групами юридичних компаній.

Види юридичних компаній:

Універсальний. Тут ви знайдете фахівців у сфері оподаткування, фінансів, трудовій сфері і так далі. Найчастіше тут знаходиться 7-10 юристів, кожен з яких спеціалізується в одній конкретній галузі права. Перевага таких фірм в комплексності послуг (можна знайти відразу всіх фахівців), головні недолік-відносно велика вартість послуг.
Вузькоспеціалізований. Це фірми, що надають послуги з реєстрації бізнесу, видачі ліцензій та ліквідації компаній. Більше підходять для бізнесменів.
Юридичний бутік. Тут ви можете отримати крім юридичних послуг та послуги аудиту, перекладу, нотаріуса і так далі.
Юристи «широкого профілю». Це найменш рекомендована група юристів, які вважають, що розбираються у всіх сферах права і можуть вирішити будь-яке питання. Чи звертатися до таких “фахівців” – питання спірне.
Де взяти інформацію про юридичну фірму?
Ознайомитися з діяльністю фірми можна на її сайті, на спеціальних бізнес ресурсах і ділових виданнях, що надають рейтинги юридичних компаній, а також зі слів знайомих. Не полінуйтеся відвідати форуми, можливо там ви знайдете цікаві для Вас відгуки про дану фірму. Не варто покладатися тільки на рекламу, адже якщо фірма дуже багато витрачається на рекламу, то це вже має викликати підозри.
Коли ви визначитеся з вибором юридичної фірми, то відразу оцініть свої фінансові можливості, адже вартість юридичних послуг не повинна стати для вас громом з ясного неба під час переговорів.
Далі слід укладення договору про співпрацю, завдяки якому ви убезпечите себе від неналежного виконання фірмою своїх зобов’язань. При підписанні договору обов’язково читайте кожен пункт, незалежно від того, яким шрифтом він написаний, навіть якщо самим дрібним. Якщо вам щось незрозуміло, то перепитайте двічі, адже співпраця з фірмою має принести вам результати, за які несе відповідальність дана компанія.