Як виграти в автомати.

Як виграти в автомати.

Група підлітків виграла у автомата з штовхачем. Все абсолютно законно (далі розповім чому типу законно). Причому виграш «1 на 1», тобто кожен перший. Як виграти у автомата з штовхачем. Якщо не пам’ятаємо — я розповім. На поличках лежать різні призи: смартфони, камери, фотоапарати та інші. На кнопках випадковим порядком моргають червоним лампочки. Натиснувши в певний час на кнопку, якщо вона збіглася з включеною «лампочкою» — штовхач виштовхує приз, який вивалюється в лоток. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Лучшее онлайн казино Украины.
Ви відкриваєте лоток знизу і забираєте приз. Але, так як лампочки моргають дуже швидко, потрапити в потрібну не виходить, адже моргають вони випадковим чином. Але, у разі збіги соленоїд виштовхує приз. Як правило сам автомат з штовхачем стоїть десь на відшибі в магазині, в темному кутку, де нікого немає, люди не ходять. Основний вага його внизу, а 2/ 3 верху — легкі. Чому я кажу про вагу.
Ніде не написано, що нахиляти автомат не можна під час гри ? Випали майже всі важкі призи в лоток з полиць автомата: камери, фотики, годинники, іграшки, ще і ще щось. Затуливши одного мальченку натовпом — який акуратно, присівши навпочіпки, і тактовно, вигрібав усе призи в чорний пакет. Потім він швидко вийшов з магазину. Його місце змінив інший — вже з рюкзаком, який теж той став закладати халявний хабар. Поки я стояв у черзі на касі з продуктами, інші троє, які заступали — просто вийшли не швидким кроком з магазину, щось обговорюючи.