Home Як виконати просування сайту.

Як виконати просування сайту.

1-17-2019

Як виконати просування сайту.

Перед тим, як запустити просування вашого сайту, необхідно виконати ряд певних дій для подальшого успішного просування. Перше, з чого починається просування сайту, — це підбір ключових слів. Першим ділом, перейшовши за цим посиланням, вам потрібно вказати регіон, по якому ви плануєте просувати свій сайт. Це можна зробити, натиснувши на посилання варто використовувати УРЛ sitename. Але не варто складати занадто довгі Урли, рекомендуємо використовувати не більше 2 – 3-х слів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі реклама в инстаграм.
Url сторінки можна змінити у властивостях сторінки. Пошукові системи цінують, якщо на сторінках сайту присутні зображення, що полегшують сприйняття інформації відвідувачем. Варто розміщувати такі зображення з обов’язковим заповненням атрибути alt і title з використанням ключових слів. Тег alt можна прописати в описі зображення при його завантаженні, щоб додати тег title знадобиться доступ до редагування HTML-коду.
Наявність таких компонентів також полегшує сприйняття інформації відвідувачем, а відповідно цінується пошуковими системами. За замовчуванням ваш сайт доступний в мережі по 2 – м адресами, з www та без. Пошукові системи можуть розцінити це як 2 різних сайту з повністю дубльованим контентом, за що можуть бути накладені санкції. Щоб уникнути цього, варто подбати про вибір головного дзеркала. Для цього потрібно: для Яндекс — вказати директиву host у файлі robots. ru для основного дзеркала без www, і host: www.