Як взяти кредит

Хочеться зробити ремонт в квартирі, купити новий гаджет або поїхати на вихідні за місто, але бюджет не дозволяє? Прийшло несподіване запрошення на ювілей або весілля, а зарплата не скоро, і немає грошей, щоб купити подарунок? Хочемо порекомендувати вибрати Займ на карту від Гроші всім

Це досить поширена ситуація, особливо, за часів кризи. І якщо звертатися до близьких за грошима не хочеться, а сума занадто маленька, щоб йти за позикою в банк, можна отримати швидкий кредит в мікрофінансової компанії.

Миттєві кредити давно перестали бути незрозумілою загадковою послугою, яка викликає більше занепокоєння, ніж інтересу. Мікрофінансові компанії швидко розвиваються, перетворюючись в сучасні модернізовані кредитні платформи. І 20 хвилин процедура займає тільки якщо клієнт звертається в МФО вперше, а для постійних позичальників все швидше-заявку обробляють 5-10 хвилин.

Що враховувати при виборі кредитної компанії


Для новачка важливо знати, що кредитні ліміти для нових клієнтів і постійних – різні.


Кредитна “стеля”, в середньому-7000-10000 гривень, хоча можна знайти пропозиції і до 15000-20000 гривень. Але щоб отримати такий кредит, треба звертатися в компанію неодноразово і ніколи не затримувати погашення кредиту.

Процентна ставка за швидкими кредитами-1,2-2% в день. Нараховується кожен день. Загальний розмір переплати залежить від терміну, на який клієнт бере гроші. Тому позичальник може контролювати підсумкову суму, яку він повертає.

Пролонгація – дуже зручна і необхідна послуга, яка дозволяє не виплачувати штрафи, якщо немає грошей на погашення кредиту. Досить заплатити комісію за кредит, і його термін буде продовжений. Це вигідніше, ніж уникати контакту з менеджерами, ховатися від компанії, так як за дні затримки нараховують штрафи.