Home Як забрати посилку з Китаю.

Як забрати посилку з Китаю.

1-8-2019

Як забрати посилку з Китаю.

Давайте розглянемо ті питання, які найчастіше виникають, щоб будь-одержувач відразу знав, як правильно забирати посилку на пошті. Отже, коли покупець замовив товар на цій віртуальної торгової майданчику та оплатив його, продавець робить відправку і пише покупцеві трек – номер (його можна побачити в Особистому кабінеті). Цей номер дає можливість відстежити, де саме зараз знаходиться посилка (номер вводиться для цього на сайти поштових служб). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі доставка грузов из китая в украину.
Коли товар прибуде на поштове відділення, яке обслуговує місце проживання одержувача, виписується на спеціальному бланку повідомлення, яке листоноша доставляє за вказаною адресою. Далі процедура того, як забрати посилку з пошти Аliexpress не відрізняється від традиційної: з повідомленням та паспортом потрібно з’явитися за вказаною місцем видачі і отримати свою покупку. До скількох можна забрати посилку з пошти буде зазначено в повідомленні (години роботи місцевих відділень поштового зв’язку може відрізнятися).
Дуже важливий момент: щоб не виникло проблем і затримок з доставкою, при оформленні замовлення, потрібно чітко і правильно вказати Ф. одержувача, адреса і головне – індекс поштового відділення, на яке очікується прибуття відправлення. Досить часто трапляються випадки, коли довго немає повідомлення, а покупку потрібно забрати якомога швидше. Що ж робити і як забрати посилку з пошти без повідомлення. Для цього необхідно знати трек – номер і з його допомогою відстежити отримання відправлення з Китаю своїм поштовим відділенням.