Як захистити свої права в суді.

8-3-2018

Як захистити свої права в суді.

І в силу цього я трохи відійшов від написання блогів. Тепер думаю буду писати частіше. У двох словах, що змінилося з прийняттям нового закону. Що це означає і що з цього стало. За старим законом прокуратура була наділена повноваженнями реагувати на всі звернення фізичних та юридичних осіб. Припустимо жителю КСК здалося, що той порушує його права, він міг написати заяву в прокуратуру, і прокуратура міста зобов’язана реагувати, відстежувати і тримати на контролі його заяву, дати письмову відповідь заявнику. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі attorney general.
Або, скажімо, судовий виконавець міг припустимо порушити права боржника у своєму виробництві. У такому випадку боржник міг би написати в прокуратуру, і прокуратура перевіряла заяву боржника, нескінченно викликаючи судового виконавця до себе. В такому випадку будь-який громадянин міг би написати заяву в прокуратуру, прокуратура могла б ініціювати перевірку за фактом звернення громадянина та вивчити порядок видачі квартир.
Загалом ситуації могли бути різними. Але з новим законом все стало не так. Тепер кожен громадянин повинен захищати свої права самостійно і з цим частково згоден. Прокуратура з часів Петра I замислювалася як дубина в руках держави або государя. Знову також зроблю посилання на демократичні західні країни, де трохи інші функції прокуратури і такого немає, щоб громадяни масово писали скарги в прокуратуру. Чому мені до душі новий закон про прокуратуру.