Як заправити картриджі Canon

9-25-2019

Всі Canon аналогічні / сумісні картриджі включаючи PG-640/ 510/ 512/ 37/ 40/ 50 & CL-641/ 641XL/ 511/ 513/ 38/ 41/ 51) легко заправити – якщо ви знаєте, як. Це допомагає мати правильні інструменти також, але вам не потрібно. Хочемо порекомендувати вибрати заправку картриджа на сайті Greentex

Все вище моделі Canon картриджі заправляються точно так же як на фото нижче, показано процес, може бути використаний з будь-яким картриджем цього типу. Інструкції та фотографії є для кольору CL641 картриджа, але чорні картриджі поповнюються точно так само, за винятком того, є тільки один отвори для заливання чорнило в чорних картридж і, очевидно, що ви використовуєте тільки одне (чорне) чорнило. Рекомендуємо почитати про заправку картриджа на сайті https://greentex.kiev.ua/repair

Для запобігання вносити безлад, покрити своє робоче місце з декількома листами газети і тримати деякі тканини під рукою для зачистки будь-які протікання чорнила. Сядьте картридж у вертикальному положенні на кілька шарів складеної тканини.

Інструкція заправки картриджа триколірного кольорового

1) Зніміть картридж з принтера і зніміть верхній ярлик (наклейку). Ви можете замінити етикетку, коли закінчите, якщо не хочете, але немає ніякої необхідності. Це, головним чином, там, щоб приховати заповнити дірки і в меншій мірі запобігти витоку чорнила під час транспортування.

2) Знайдіть, чим заклеїти дірки-які були під наклейкою. Також до повітряних отвори занадто малі, щоб відповідати голку через, збільшити їх за допомогою бурового інструменту (як у ПОС) або невеликого свердла. Це нормально використовувати електродриль, але не варто занадто захоплюватися. Картридж заповнений з повстяний матеріал і легко пошкодити, якщо свердло увійде занадто далеко. Це всього лише пластиковий корпус ви свердлите.

3) Ви повинні, який відповідний колір чорнила йде в кожен отвір – якщо заповнення кольоровий картридж. Картридж у фотографії є CL – 641 , але Canon використовують ті ж колірні позиції у всіх картриджах цього типу (на сьогоднішній день), включаючи CL-511, CL-513, CL-38, CL-41 і CL-51. Якщо ви отримуєте цей крок так і надати неправильний чорнило-ви, можливо, доведеться замінити картридж в принтері.

Примітка: колір наклейки в фотографії призначені тільки для демонстраційних цілей. Не закривати отвори, коли закінчили! Вони повинні залишатися відкритими.

4) Введіть чорнило – за допомогою шприца / голки. Не поспішайте, цей крок швидко робити, або ви будете робити безлад. Як ви не можете бачити рівень чорнила, вам перша підказка, що картридж повний, це коли чорнило переповнення. Проведення складений тканини проти голки є кращим способом, щоб запобігти чорнило вихлюпування і вносить безлад. Інший спосіб полягає в паузу ін’єкційних і огляньте друкувальну голівку (на нижній) після введення 1 мл, 2 мл і т. д. Коли картридж заповнений, чорнило починають текти через друкувальну голівку. Коли це станеться, не смоктати деяку кількість чорнила назад (з шприца) до зупинки витоку. Стандартна ємність ( CL38, CL511, CL640 і т. д.) не займе багато чорнила на всіх, і витоку, якщо занадто багато вводиться. Не встановлюйте протікає картридж в принтер ! Якщо у вас … будь-які чорнило, що просочується можуть забруднювати інші кольори … так не роблять!

Заправити картридж кенон

Після завершення заправки кольорових картриджів (всі три кольори), поверніть картридж догори дном і злегка постукайте його проти декількох шарів складеної тканини – щоб видалити зайву фарбу. Тримайте картридж, натиснувши на нього, поки не більше чорнило не виходить. Потім просто очистити картридж вологою тканиною і встановіть його в принтер. Не закривати отвори заповнити! Вони повинні бути відкриті для картридж працювати.