Як заробити спілкуючись на улюблених форумах?

1304

Дуже багато люблять спілкуватися на інтернет-форумах. На більшості з них є підпис, яка розміщується під кожним написаним вами повідомленням. Деякі просунуті користувачі використовують її щоб:
1) Просунути свій сайт;
2) Набрати рефералів в який-небудь web-сервіс;
3) Продати її кому-небудь під рекламні посилання (перших двох пунктів).

Раніше доводилося самому довго і клопітно шукати людей (рекламодавців), готових купити ваш підпис.
Але тепер можна продавати місця в підпису та не хвилюватися за пошук рекламодавців. Пошуком займеться спеціалізований сервіс. Це нова біржа посилань підпису на форумах Linkum.

Особливостями біржі є цікавий унікальний дизайн і простота виконання всіх елементів біржі.

Але головна відмінність від інших бірж продажу посилань — це велике охоплення аудиторії інтернет-користувачів. Адже не у кожного є свій розкручений сайт під продаж посилань, а на форумах зареєстровані практично все!

А тепер про умови прийому. Реєстрація безкоштовна! Ваш профіль на форумі має бути відкритим для гостей форуму, мати в статистиці не менше 30 повідомлень і вік не менше 30 днів.

Також на біржі Linkum діє реферальна система: 20% від комісії біржі ви будете отримувати за кожного запрошеного користувача.

Ну а якщо у вас є форум — швидко додавайте його в Linkum і отримуйте 30% за кожне посилання, розміщену на вашому форумі.

Вигоди очевидні! Реєструйтесь і заробляйте!