Як заробити в інтернеті гроші

12-21-2017

А ви знали, що в інтернеті крутяться величезні гроші — мільярди доларів?? Потрібно лише докласти зусиль і дотягнутися до них! Багато людей (раніше і я була в їх числі?) просто не розуміють звідки можуть братися такі гроші в інтернеті!пропоную http://dom50.me/5pjta/

Насправді все просто — потрібно мати певну цінність, за яку інші люди можуть заплатити! Наприклад, отримувати дохід в інтернеті можна наступними основними способами: виконувати певні завдання (від найпростіших до складних); працювати через біржі або безпосередньо з замовниками; залучати людей в онлайн-проекти; розміщувати рекламу (посилання) і заробляти на ній; інвестувати гроші; відкрити свій бізнес в інтернеті; створювати корисні канали на Ютуб, паблики, сайти і сервіси.

Багато сайтів для заробітку в інтернеті пропонують невеликі винагороди, яких цілком вистачить на оплату інтернету, мобільного телефону і купівлю приємних дрібниць. Зазвичай це букси, опитувальники і подібні ресурси. Але не варто обмежуватися ними. Сьогодні в інтернеті є маса гідних варіантів для заробітку, які ми детально розберемо нижче. А конкретні сайти (сервіси) для заробітку і їх огляди ви знайдете трохи далі!
Головне знайте, що заробляти в інтернеті можна — важливо лише ваше бажання і прагнення!?

Варіант №1: Заробіток на мобільних додатках Android і iOS Один з найбільш легких і простих способів заробітку — це заробіток на додатки для Android і iOS. Такий спосіб підходить абсолютно всім, у кого є телефон! З кожним днем кількість спеціальних програм збільшується і в них можна знайти різні види завдань, які не вимагають вкладень і витрати часу. Що потрібно для заробітку? Для роботи потрібно всього лише мати під рукою смартфон, стабільне інтернет-з’єднання і пару вільних годин на тиждень. Більшість завдань пропонують користувачеві встановити певний софт (додаток і гри) на свій пристрій. Але крім скачувань багато платять за відгуки, оцінки програм, перегляди реклами та інші різні дії. Зазвичай розробники націлені на збільшення популярності свого софта, тому готові виплачувати винагороду тим, хто сприяє цьому. Вартість виконання одного завдання варіюється від 3 до 100 рублів, але в деяких випадках це не межа, все залежить від того, що необхідно зробити. Також можна організувати пасивний дохід завдяки реферального програми. Одне з кращих і перевірених мною додатків — АдвертАпп, в якому щодня з’являється безліч замовлень. Завантажити його можна за цим посиланням. Після установки програми введіть код 2g2as і вам відразу зарахується бонус у розмірі 5 рублів! Всім рекомендую!? До речі, докладно ми розписали про це заробіток в даній статті (+ призвели покрокову інструкцію і зробили огляд додатків): Заробіток на телефоні — ТОП-15 додатків.

Вкладення: Коли можна заробити перші гроші: Приблизний (середній) заробіток в день: Вкладення НЕ потрібні Прямо зараз – після скачування та виконання завдань: через 10-20 хвилин Від 30 до 150 рублів Варіант №2: Написання текстів Цей спосіб відомий практично кожному фрілансеру, і досить затребуваний. Написання статей підійде не для всіх, але спробувати може хто завгодно. Все, що від вас потрібно — це вміння правильно викладати свої думки, грамотно складати пропозиції, також необхідно гарне знання російської мови. Також ви повинні володіти посидючістю і уважністю. Копірайтинг — це повноцінна робота, тільки віддалена, тому потребує відповідної уваги, але доступна навіть початківцю. Для початку роботи потрібно зареєструватися на біржі, щоб почати пошук потенційних замовників з потрібними вам завданнями.

Біржі можна підрозділити на 2 типу — для новачків і для досвідчених. У другому випадку після реєстрації обов’язково проходження спеціального тестування. Для новачків можемо порекомендувати самий популярний сервіс — Etxt.ru. Принцип роботи на біржах: 1. Ви шукаєте в спеціальному розділі замовлення, який вам підходить, подаєте на нього заявку і після схвалення можете приступати до написання тексту. Дорогі завдання новачкам зазвичай доступні не відразу, але спробувати варто, щоб не витрачати час на низькооплачувану роботу. Якщо досвіду немає, то для ознайомлення можна спробувати виконати простий замовлення. Зазвичай на біржах їх дуже багато. 2. У тексті завдання надані умови, яким має відповідати результат. Після перевірки його замовником кошти надходять на ваш баланс рахунку. А далі ви без проблем можете вивести гроші на будь-який електронний гаманець або банківську карту. Звичайно, можна не використовувати біржі, а шукати роботу на просторах мережі, але тоді ризики зростуть, оскільки шахраїв завжди вистачає. Але з іншого боку можна знайти більш високооплачувані замовлення!