Як знайти наречену за кордоном.

10-10-2018

Як знайти наречену за кордоном.

При всьому нинішньому розмаїтті документалістики картина режисера Джонатана Нардуччи вигідно виділяється під час перегляду стає смішно, страшно. За сюжетом пара десятків американців вирушає в “Романтичний тур” компанії Foreign Affair – одесою, Миколаєвом, Херсоном. У кожному місті гостей чекає вечірка з двома сотнями потенційних наречених. В процесі розповіді Нардуччи виділяє кілька основних героїв – Боббі, Еріка, Майкла, Роберта, Рона, Тревіса, деяким з яких навіть вдається знайти бажану супутницю життя, а інші, навпаки, стають жертвами афер. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ukrainian ladies.
Виявилося, що йому дістався просто набір вдалих фотографій. Бюджет картини “Заміж за іноземця” склав $250 тисяч, робота тривала три роки. Джонатан Нардуччи зазначає: створювати фільм було настільки важко, що він ніколи не взявся б за щось подібне знову. Тоді, мабуть, і народилася ідея фільму, але до її здійсненню я приступив через десять років.
Зараз мені 34, і я все так само не збираюся одружитися… до Речі, що стосується спам – листів, то в Америці існує два їх класичних виду. Другий – листи від слов’янських наречених з освідченнями в коханні. Кожен чоловік в США отримує такий лист. – Ще з Колумбії, Філіппін, Китаю. Та й я б не сказав, що героїні фільму позбавлені інтелекту. – , не підлягають подальшому відтворенню та/ чи розповсюдженню у будь-якій формі, крім як з письмового дозволу агентства.