Як знайти наречену за кордоном.

Як знайти наречену за кордоном.

При всьому нинішньому розмаїтті документалістики картина режисера Джонатана Нардуччи вигідно виділяється під час перегляду стає смішно, страшно. За сюжетом пара десятків американців вирушає в “Романтичний тур” компанії Foreign Affair – одесою, Миколаєвом, Херсоном. У кожному місті гостей чекає вечірка з двома сотнями потенційних наречених. В процесі розповіді Нардуччи виділяє кілька основних героїв – Боббі, Еріка, Майкла, Роберта, Рона, Тревіса, деяким з яких навіть вдається знайти бажану супутницю життя, а інші, навпаки, стають жертвами афер. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ukrainian ladies.
Виявилося, що йому дістався просто набір вдалих фотографій. Бюджет картини “Заміж за іноземця” склав $250 тисяч, робота тривала три роки. Джонатан Нардуччи зазначає: створювати фільм було настільки важко, що він ніколи не взявся б за щось подібне знову. Тоді, мабуть, і народилася ідея фільму, але до її здійсненню я приступив через десять років.
Зараз мені 34, і я все так само не збираюся одружитися… до Речі, що стосується спам – листів, то в Америці існує два їх класичних виду. Другий – листи від слов’янських наречених з освідченнями в коханні. Кожен чоловік в США отримує такий лист. – Ще з Колумбії, Філіппін, Китаю. Та й я б не сказав, що героїні фільму позбавлені інтелекту. – , не підлягають подальшому відтворенню та/ чи розповсюдженню у будь-якій формі, крім як з письмового дозволу агентства.