Як зняти арешт з майна в Україні

3-15-2019


Арешт майна створений для зняття з боржника його зобов’язань. Але часто буває, що арешт накладають на тих, хто нічого не має. Для початку з’ясуйте, хто наклав арешт і на якій підставі. Далі зверніться до ДВС, який виніс рішення і візьміть там документи, а якщо вам відмовили у видачі документів, тоді візьміть документ про незгоду на їх видачу.
Також хочемо вам порекомендувати арест квартиры за долги Украина
Кримінально – процесуального кодексу України зазначено, що суд може накласти арешт на майно, якщо є підстави вважати, що вони причетні до злочину.

Такий арешт може бути накладено до рішення суду. Вилучити можуть гроші, рухоме і нерухоме майно, права на інтелектуальну власність, цінні папери і т. Але існує перелік речей, арешт яких заборонено. Це може бути квартира, яка є єдиним житлом або предмети, без яких неможливий побут (єдина ліжко, піч), або речі необхідні для роботи. Також до переліку входять нагороди і медалі, худобу непредназначенный для продажу, предмети індивідуального користування.
Арешт може бути проведений на будь-якій стадії розгляду справи. У разі заборгованості, підставою для арешту слугує постанова виконавця. Якщо арешт був накладений за рішенням суду, то потрібно подати заяву в суд. У заяві слід довести, що необхідності для арешту немає.
Якщо арешт був накладений на машину, то зняти його можна тільки після винесення рішення суду. Якщо арешт був накладений державним виконавцем, тоді він знімається постановою начальника. Арешт можуть зняти за наявності письмового висновку експерта, в якому буде вказано неможливість або безглуздість використання арештованого майна з – за сильного пошкодження або зношення. 59 Закону України розписаний перелік підстав для зняття арешту. В цих випадках виконавець може сам ухвалити рішення про зняття арешту. Якщо рішення негативне, то потрібно її оскаржити. Якщо борг вже погашений, а арешт все одно не зняли, то потрібно подавати заяву в суд. У випадку, якщо потрібно зняти арешт на відчуження, яке наклав нотаріус, то потрібно надати документ про виконаних зобов’язань за договором. Але якщо нотаріус наклав арешт за заявою старого законодавства або архівний запис вже знаходиться в реєстрі, то потрібно самостійно подати заяву до суду. Для збору документів, аналізі ситуації, підготовки позову і різних заяв звертайтеся до професіоналів у ЮБФ .
Законні штрафи на роботі.