Home Який інтернет підійде для будинку.

Який інтернет підійде для будинку.

1-2-2019

Який інтернет підійде для будинку.

Побудувати дачу – це лише початок . Адже ще потрібно привести в порядок ділянку, підвести різні комунікації, і, звичайно ж – підключити інтернет. Найбільш простий, недорогий і швидкий спосіб, це, звичайно ж, підключення оптоволоконного кабелю. Але тільки в тому випадку, якщо кабель вже прокладений в дачне селище, інакше, альтернатив у вас не так багато: по – перше, можна використовувати смартфон (планшет) з підключенням до інтернету, використовуючи його як точку доступу, або мобільний телефон для підключення комп’ютера до мережі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Mikrotik Луганск.
Смартфон, який використовується як точка доступу, – дуже поширений варіант, величезний плюс такого рішення – мобільність, адже мобільний інтернет доступний там, де є зв’язок. Мінус – невисока швидкість і необхідність платити за додаткові гігабайти (якщо не підключений досить дорогий безлімітний тариф), а також швидка розрядка і неможливість використовувати телефон для спілкування в стандартному режимі.
В 2G подивитися кіно, після проведеного на городі дня, або пограти в онлайн гру, буде вкрай проблематично. А якщо використовувати 3G (4G)-інтернет (у разі наявності такого покриття), можна буде без проблем дивитися фільми, однак, такий інтернет дорожче. В принципі це те ж саме, що і смартфон, різниця тільки в розмірі екрана, а в деяких випадках і функціональності. Дивитися ті ж фільми можна без додаткових пристроїв, а у випадку зі смартфоном повноцінно подивитися кіно без використання ноутбука зовсім не так зручно.