Home З чого почати будівництво заміського будинку.

З чого почати будівництво заміського будинку.

1-16-2019

З чого почати будівництво заміського будинку.

Більшість з нас мріє про будівництво власного будинку. Як побудувати гарний будинок, який прослужить своїм домочадцям вірою і правдою довгі – довгі роки. Самий надійний засіб – сарафанне радіо і власна зацікавленість. Не полінуйтеся побувати в будинках, побудованих вашим потенційним підрядником, поспілкуйтеся з мешканцями цих будинків, розпитайте їх про витрати на опалення взимку і на кондиціонування влітку, про якість будматеріалів, про звукоізоляції і так далі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Ремонт коттеджей.
Зверніть увагу на відносини між підрядником і людьми, що живуть в будинках, які він побудував. – Не буває абсолютно однакових будинків і абсолютно схожих умов для будівництва. Різні грунти, різні відстані, різне якість доріг і під’їздів, різна насиченість інженерною інфраструктурою і так далі. Але є одна гарна підказка. Якщо вам пропонують ціну, що значно перевищує подвоєну вартість всіх будівельних матеріалів, це явний перебір, і з допомогою вас хочуть поправити свої фінансові справи.
Якщо ціна пропонується помітно нижче отриманої цифри, то, значить, цей підрядник або сам погано собі уявляє, що таке стройка і планує залучити роботяг, які будуть працювати “за поїсти”, або він просто збирається отримати хоч яку – небудь невелику передоплату і з нею зникнути. Такі випадки трапляються все частіше. Збираючись будувати будинок, треба спочатку розставити для себе пріоритети і чітко визначитися, для чого і з якою метою буде будуватися цей будинок, або, щоб з найменшими витратами грошей і часу отримати комфортне житло для проживання, або, щоб утерти ніс сусідам.