З Днем фрілансера!

715

Всім привіт і мої вітання з нашим святом Днем фрілансера! Для тих хто не в курсі — свято відзначається в Росії щорічно 14 травня, в цей день була створена перша біржа фріланса. З ініціативи цієї ж компанії у цей день влаштовуються різні святкові заходи для програмістів, вебмайстрів, копірайтерів та багатьох інших, хто працює поза стінами офісу.

Чесно кажучи, я ще не в повній мірі вважаю себе фрілансером, так як все ж працюю додатково на офлайн роботі. Однак, я думаю, що це свято всіх, хто так чи інакше заробляє в інтернеті. Адже це інтернет дає ту волю, яка дозволять самостійно вибирати замовників і встановлювати самому графік роботи. Зовсім недавно, заробіток в інтернеті ніж вважали невартою уваги або несерйозним. А зараз вже багато хто люди з гордістю вважають себе фрілансерами, а фріланс для них став стилем життя.

Звичайно, поки що в країнах СНД фріланс ще не так розвинений як на заході, але з кожним роком кількість людей заробляють через інтернет зростає. Вже багато журналісти, програмісти, перекладачі і різні інші фахівці працюють не виходячи з дому.

День фрілансера — свято, який повинен об’єднати людей, які працюють і заробляють в інтернеті. А біржі Free-lance.ru хочеться сказати спасибі за проведення таких потрібних заходів і допомогу в зміцненні зв’язків між фрілансерами.

З святом і удачі!