За роботу!

46

Конкурс комментаторов на rabotaidoma.ru

Всіх вітаю на нашому сайті rabotaidoma.ru!
Ось і скінчився липень, а разом з ним і мій відпустку. Цього літа я відпочивав у Криму (р. Алупка). Вражень купа: відмінна погода, прекрасний вид з номера, тепле море і унікальна кримська природа. Загалом все було, як і годиться в таких випадках, на відмінно! Ну а тепер — За роботу! Ви молодці тут без мене, багато чого понаписували, тому роздаю плюшки всім хто потрапив у таблицю. За призом пишіть на «мило». Зворотний зв’язок так і не полагодив поки(

У серпні 2012 року конкурс коментаторів на сайті rabotaidoma.ru буде проходити з 1.08.2012 по 31.08.2012. Підсумки підведемо 1 вересня 2012 року, призовий фонд, як правило, складе:

  • 1 місце — 10$;
  • 2 місце — 5$;
  • 3 місце — 3$;
  • 4 місце — 2$;
  • 5 місце — 1$.

Нехай переможе найсильніший!

Переможці липневого конкурсу коментаторів (1.07.2012-31.07.2012)

Місце Ім’я Коментарів Приз
1 Майк 21 $10
2 Ольга 18 $5
3 Вікторія 14 $3
2 Ірина 6 $2
3 Marina 2 $1

Увага! Зворотній зв’язок на сайті тимчасово не працює, тому для отримання призу пишіть мені на e-mail: shupaul(собака)mail.ru
Для отримання призу переможцям необхідно написати мені листа із зворотного зв’язку з номером WMZ гаманця, на який перевести гроші. У листі обов’язково вказувати e-mail, який ви вказували в коментарях для того, щоб я впевнився вашої особистості.
Крім того, можна замовити виплату в коментарях до цього посту, а також із зазначенням свого e-mail.

Деякі учасники, що зайняли призове місце за результатами конкурсу, не звертаються за виплатою винагороди. В цьому випадку будемо робити так — якщо людина посів призове місце в конкурсі коментаторів не подав заявку про виплату винагороди протягом наступного за конкурсом місяця, то його приз згорає.