Заміна кришки на macbook

5-5-2021
pic 3

 

Заміна корпусу на macbook pro, air

Професійна заміна корпусних частин на будь-якій моделі macbook.  Мінімальні терміни ремонту. Фірмова гарантія на всі роботи і комплектуючи до 6 місяців. Також хочемо вам порекомендувати замена крышки Macbook в сервісному центрі Apple «А-Сервис».

Час на ремонт від: 40 хвилин

Корпус macbook найсильніше схильний до подряпин і вм’ятин. Адже, якщо ви періодично кидаєте ваш macbook корпус починає покриватися неприємними подряпинами і вм’ятинами, які сильно псують його зовнішній вигляд. Заміна корпусу macbook за часом займає від 1 до 3 робочих днів. По завершенню ремонту ми надаємо гарантію на наші роботи і деталі, які ми замінили. Давайте розберемося, що можна пошкодити у вашого макбука, крім корпусу, в першу чергу при неакуратному поводженні з ним і як це можна запобігти:

  • дисплей – найбільш вразливе місце. Заміна дисплея macbook займає близько 30 хвилин;
  • корпус і кришка швидко покриваються подряпинами. Заміна кришки macbook займе приблизно 60 хвилин;
  • при проблемах із зображенням заміна екрану macbook займе 40 хвилин;
  • нестандартні проблеми, пов’язані з материнською платою вирішуються протягом 3 робочих днів.

Щоб захистити корпус вашого улюбленого macbook від подібного роду неприємностей в першу чергу необхідно купити йому який-небудь міцний чохол. У нашому офісі ви завжди будете задоволені великим вибором аксесуарів, як для macbook, так і для iphone з ipad. А також намагатися якомога менше носити його з собою, якщо він не є вашим головним робочим інструментом. Інші способи захисту вашого улюбленого ноутбука ви зможете знайти в наведеному нижче списку:

Заміна корпусних частин macbook pro і macbook air

Заміна корпусу macbook air займає приблизно 1-3 робочих дні. Аналогічний час і вартість займає заміна корпусу macbook pro. Такої ціни ми досягли завдяки прямим поставкам від постачальників, тобто ми працюємо з ними безпосередньо. А маючи постійно на складі всі необхідні комплектуючи, ремонт і заміна запасних частин займає набагато менше часу, ніж у конкурентів. Це дозволяє нам обслуговувати більшу кількість клієнтів, а значить є нашою незаперечною перевагою. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію від 1 до 6 місяців.

Гарантія на ремонт до 1 року на запчастини та ремонт

Безкоштовна діагностика швидка діагностика від 5 хвилин

Час ремонту ремонт пристрою від 10 хвилин