Заправка картриджів Canon

1-13-2020
Заправка картриджа Canon 041


Перед початком заправки переконайтеся у відсутності механічних ушкоджень на картриджах. Рекомендуємо здійснювати всі дії над всмоктуваною пелюшкою, або над серветкою, попередньо убезпечивши себе і навколишні предмети від плям чорнила. Нехтувати цією порадою не варто, так як невелика кількість чорнила так чи інакше потрапляє поза робочої зони, а відіпрати або відмити їх потім дуже і дуже важко. Тому акуратність тут — понад усе. Ми вважаємо, що для заправки слід використовувати тільки високоякісні витратні матеріали, такі як чорнило OCP. Саме вони були використані для написання цієї інструкції. Так само для збереження герметичності чорнильниць під час заправки використовуйте помаранчеву підставку, яка йшла в комплекті. Також хочемо вам порекомендувати https://service911.com.ua

Якщо підставки не збереглися, то можна пристосувати звичайний ластик. У такому разі щільно притискайте картридж соплом до гумки весь час, поки не буде відновлена герметичність. Зверху картриджа під наклейкою із зображенням QR коду ховається заводське заправний отвір, закритий пластиковою кулькою. Першим ділом потрібно з допомогою канцелярського ножа зняти в цьому місці наклейку. Для цього нагріваємо скріпку до червона.

Кінчик нагрітої скріпки акуратно вставляємо в кульку на 1 – 2 мм, не більше. Протикати його наскрізь не можна, інакше потім не вдасться добитися герметичності.
 Даємо скріпці в кульці охолонути секунд .
Обережними рухами без ривків дістаємо кулька з отвору.
 Набираємо чорнило в шприц. Майте на увазі, що з апарату ви дістали не абсолютно порожні чорнильниці, якась частина фарби всередині, швидше за все, ще залишилася. Тому шприц наповнюйте чорнилом у трохи меншому обсязі. Вставляємо голку в заправний отвір і, повільно натискаючи, заливаємо всередину чорнило. Час від часу зупиняйтеся, щоб чорнило встигли вбратися в абсорбер, який знаходиться всередині картриджа над його соплом. Це дозволить уникнути підтікання чорнил через сопла.

 Акуратними обертальними рухами відчепіть кульку від скріпки і вставити назад в заправний отвір. Зніміть з картриджа помаранчеву підставку і поставте його соплом на серветку, щоб вбралися надлишки чорнила.
Вставляємо картридж назад в апарат.
Якщо ви вирішили заправити картридж не чекаючи цих повідомлень, то вони все одно з’являться рано чи пізно і тоді вам потрібно просто натиснути OK на принтері і друкувати далі. Чорнило виступають ще і в якості охолоджувача для елементів друкуючої головки, тому уникайте друку порожніми набоями, щоб не допустити її виходу з ладу. В них використовуються ті ж самі чорнильниці.