Заправка струменевого картриджа Canon

1-14-2020

Заправка струйного картриджа Canon
тепер посилання з сайту на розрахунок вартості кур’єрських послуг і анімація в меню, їм здаються НЕ Безпекою контентом. Всі посилання і скрипти перевірені роками на безпеку, можна дозволяти браузерам відображення не безпечної (на їх думку) контенту, сміливо.
Також хочемо вам порекомендувати https://service911.com.ua
Офіс на Новослобідський переходить на літній графік 19.
Офіс на Новослобідський переходить на літній графік з 19 по Перед візитом, обов’язково телефонуйте.
Графік роботи офісу на травневі свята.
Вітаємо всіх покупців з Днем Перемоги 9 ТРАВНЯ. Графік роботи офісу, сервісного центру і пункту видачі з 19 р.
Замовлення приймаються в звичайному режимі.
Будь-який власник струминного друкуючого пристрою через деякий час, стикається з тим, що чорнила в картриджах виробника закінчуються і постає питання: яким чином користуватися пристроєм далі. Купувати вкрай не дешеві оригінальні картриджі, вартість яких часом порівнянна з вартістю самого принтера або МФУ, особливо бюджетних моделей.
Переходити на сумісні витратні матеріали, ПЗК, нано ПЗК, СНПЧ і чорнило, значно заощаджуючи при цьому.
Або ж спробувати самостійно заправити закінчилися картриджі, ознайомившись з порадами та інструкціями в інтернеті. Також пропонуємо Вам установку СНПЧ (Системи Неперервної Подачі Чорнила): СНПЧ ДЛЯ СТРУМЕНЕВИХ ПРИНТЕРІВ І БФП.
Існують моделі принтерів і БФП (наприклад, багато двухкартриджные принтери HP і Canon), на які не виробляються ЗЗК, при цьому самі апарати показали себе надійними, «не примхливими» і з хорошим, деколи перевершують більш дорогі моделі, якістю друку. Мало хто знає, що оригінальні картриджі відомих виробників (Canon, Epson, HP, Brother) можуть витримати до 10 перезаправок, якщо правильно їх проводити. Ви неминуче зіткнетеся з цілим рядом проблем, не описаних там. Вартість: від 300 руб, в залежності від типу, розміру картриджа, обраних чорнила і складності роботи.
Увага: Для коректної роботи магазину необхідно включити підтримку javascript у Вашому браузері.
Всі назви та торгові марки використовуються з метою їх ідентифікації.
Інформація, представлена на сайті не є публічною офертою.