Заробіток на опитуваннях — міф чи реальність?

855

Дорогі читачі, сьогодні я хотів би поговорити про такий вид заробітку в мережі, як заробіток на платних опитуваннях. А точніше, відрадити вас не витрачати дорогоцінний час!

Якщо вам потрібні серйозні гроші, то мій вам рада. Викиньте з голови всякі подібні думки. На опитуваннях максимум, що ви зможете заробити це на оплату інтернету або стільникового зв’язку. Але при цьому буде дуже довго і нудно. Так як в місяць вам будуть доступні 3 опитування. З яких кожен буде коштувати 17 рублів. От і порахуйте, скільки вийде в місяць — 51 рубль! Думаю ви не за цим прийшли в інтернет-бізнес, щоб заради 51 рубля потіти і втрачати свій дорогоцінний час. Зі свого особистого досвіду сміливо скажу, що багато чого ви таким чином не заробите. Буває ще так: для отримання грошей вам необхідно заповнити 20 анкет, які до вас приходять на e-mail, але після 19 анкети нових листів більше немає і грошей, відповідно, теж. Або в кінці довжелезного опитування виявляється, що ви не підходите для нього, так як не є жителем США, Новій Зеландії. Більш того, може виявитися, що виплати проводяться лише на такі платіжні системи, які не поширені на території СНД. Не витрачайте свій час!

Сьогодні реально заробити в інтернеті можна маючи свій сайт або блог. Існує величезна кількість способів монетизації свого ресурсу. Найпоширеніший і актуальний це контекстна реклама. Є три основних продавця контексту це ЯндексДирект, Google Adsense і Begun. Так, є свої нюанси і обмеження на прийом сайтів, але це все можна вирішити. В одній з найближчих статей, я розповім, як створити сайт під контекст.