Заробіток, шукаємо домени з ТиЦ, монетизуємо, SEO

838

Всім привіт!
Після цієї статті будь-який новачок зможе почати досить непогано заробляти!
Тема на сьогодні актуальна і цінується дуже високо! З неї я й хочу почати цю статтю! Назвемо тему: Заробіток на Тіц. Як його придбати і як заробити. Всі дії будуть виконуватись абсолютно з нуля. Окупність дій буде залежати тільки від Ваших зусиль. Для початку треба запастися домени з ТиЦ. Тіц — це показник цитування домену або сторінки на цьому домені, своєрідний показник якісного сайту.

Увага! Дана стаття передбачає, що її читає людина, яка разберается в словах: домен, хостинг, cms (і мав до цього відношення).

Для початку необхідно відібрати домени з ТиЦ.

Етап перший — Пошук.
Переходимо на сайт: http://webdomainservice.net/free_domains І отримуємо список доменів. Вибираємо ті, які цікаві за показниками і зберігаємо ці імена в текстовий файл. Т. до вони знадобляться…

Другий етап — Відбір.
Тепер необхідно відібрати ВІЛЬНІ домени. Зробити це також, дивовижно, просто. Заходимо на: http://0dn.ru/mass/ і копіюємо домени з отриманого Вами списку (але не більше 20 т. до у цьому сервісі є обмеження на кількість перевіряються одночасно доменів). Природно шукаємо ті домени, які вільні. Вони виділені зеленим кольором. Обов’язково дивимося, щоб правої сторони на лічильнику було вказано Тіц. В принципі можна придбати домени з PR, але зараз від них прибутковість не так велика, хоча якщо Ви плануєте робити сайт не для Росіян, то це теж чудовий варіант (найчастіше більш дешевий).

Тепер необхідно придбати цей домен. Зробити це можна у будь-якого реєстратора доменних імен (можна написати в пошуку: реєстрація доменів). Або зареєструвати, наприклад, тут: reghouse.ru , reg.ru , 2domains.ru і т. д.

Невеликий відступ! Щоб «не вляпатися» з доменом, бажано перевірити його на склейку (клей). Якщо домен «клеєний», то користі від нього не буде. Це можна зробити і по першій посиланням: http://webdomainservice.net/free_domains зверніть увагу списку доменів на слово «клей», якщо воно є, то проходимо мимио.

Після того, як розібралися з доменом і придбали його, необхідно вирішити, яким чином Ви будете отримувати з нього вигоду. Є кілька способів монетизувати цю купівлю.

Перший спосіб — це просто продати його. Можна створити тему, на якому-небудь форумі про продаж домену або на спеціалізованих аукціонах. Реєстрація домену в зоні .ru обійдеться від 89 руб. до 150 руб., а продати такий домен можна від 500 руб. і вище! Погодьтеся, що більше 100% навару — це дуже добре, але все
одно ціна смішна.

Другий спосіб — зробити сайт про заробіток, розрекламувати її і отримувати реферальні відсотки. До речі, дуже хороший спосіб. Реклама через Yandex Директ за запитами: Інтернет заробіток, а також за околотематическим (особливо низькочастотним) дає хороший приплив цільового трафіку. Тут головне якісний дизайн (щоб не різав очі) та детальний опис способів заробітку (тут не буду тикати пальцем ?? ).

Третій спосіб — монетизирование з допомогою створення свого власного блогу. На даний момент якісних CMS для блогу достатньо + вже наявний Тіц. У цьому випадку на хостинг доведеться встановити скрипт якого-небудь блог движка: WordPress, Joomla, DLE або будь-який інший. За Вашим замовчуванням. Я віддаю переваги WordPress, тому що для нього вже є інструменти монетизації, виконані у вигляді плагінів. Можна монетизувати
через SAPE.RU, Linkfeed.ru і т. д.

Заробіток з такого домену становить близько 30-60 доларів в місяць, що просто чудово. Тобто за місяць можна швидко окупити домен і заробити ще на декілька.

Гарних Вам заробітків!