Home Поздоровлення Привітання з Днем Народження Жартівливі тексти дівчині з днем народження

Жартівливі тексти дівчині з днем народження

0

У нас самі жартівливі тексти дівчині з днем народження. Зробіть подарунок дівчині, виберіть у нас хороші і добрі слова привітання до Дня Народження. Ну дуже прикольні тексти своїми словами для дівчини.
***

Рідна моя дівчина, я вітаю тебе. Хочу побажати тобі зберегти позитивні риси свого характеру, адже ти дивуєш своєю чуттєвістю і увагою до ближніх, чарівністю і здатністю досягати поставлених цілей. Турбота і увага від тебе – це немов найкращий подарунок долі. Велике спасибі за те, що ти зуміла полюбити мене і дала шанс нашим відносинам, адже вони в дійсності виявляються настільки важливими для мене. Бажаю тобі виконання існуючих побажань і віри в безмежне майбутнє. Нехай в минулому залишаються будь-які невдачі і печалі, страхи і сумніви. Хочу знати, що ти дивишся в майбутнє тільки з посмішкою і знаєш, що життя обов’язково подарує яскраві миті і проявить свої гідні фарби. Пам’ятай про те, що я дуже сильно тебе кохаю, і, звичайно, хочу бути важливим для тебе людиною.

***

Ми сьогодні святкуємо твій свято, День народження. Хочу побажати тобі здійснення бажань і мрій. Хай сонце осяює твій життєвий шлях, а небо завжди виявиться світлим. Вірю в те, що Господь неодмінно освітить твій життєвий шлях, дозволить зрозуміти, які яскраві грані світу можна відкривати кожен день. Хочу побажати тобі щастя і присутності близьких людей поруч, розуміння, наскільки все може позитивно складатися. Ти, поза всяких сумнівів, заслуговуєш бути переможницею і досягати поставлених цілей, відкривати нові грані буття, розуміти, наскільки прекрасним буває світ. Нехай у тебе все завжди буде складатися так, як ти цього бажаєш, а я готовий розділити печалі і тривоги, радість і натхнення. Я – твій коханий чоловік, який повинен і може подарувати щастя своєю прекрасною обраниці. Люблю тебе!

***

Мила моя дівчина, я вітаю тебе. Мої побажання виходять тільки від серця, адже почуття, які я відчуваю, насправді виявляються глибокими і цінними. Нехай сьогоднішнє свято неодмінно подарує багато приємних і особливих моментів, дозволить зрозуміти, наскільки прекрасною буває життя. Багато років тому, хоча ти ще молода і сповнена сил, у світі з’явився чудовий чоловік. Ти вже встигла подарувати нашому світі багато позитивних моментів, добра. Велике спасибі за все, що ти робиш для мене, намагаючись опромінити моє життя, подарувати яскраві емоції і справжнє натхнення, віру в прекрасне, світле майбутнє. Рідна моя, у нас сьогодні буде воістину дивовижний вечір, адже ми так давно готувалися до нього. Ми можемо переконатися в тому, що світ відкриває лише позитивні грані, дарує багато шансів для досягнення поставлених цілей. Навіть додавання цифри у віці нічого не означає для душі. Люблю тебе!

***

Дорога моя дівчина, я вітаю тебе. Це свято нам потрібно неодмінно відзначити тільки удвох, адже ми зуміли стати гідною парою, наближаючись один до одного з кожним днем. Нехай у твоєму житті все буде складатися так, як ти мрієш, а я, звичайно, постараюся подарувати основу для зміцнення щастя та отримання додаткової віри в те, що все обов’язково буде складатися так, як хотілося б. Бажаю тобі гарних і вірних друзів, які можуть підтримати в різні миті життя, але пам’ятай про те, що у тебе є тільки один близький чоловік, а саме я. Насправді я дуже сильно, справді щиро і по-справжньому люблю, тому мої почуття важко описати звичайними словами. Хочу знати, що ми можемо подарувати один одному багато гідних емоцій і надати підтримку, дозволити зрозуміти, наскільки важливим є знайомство. Обожнюю тебе, рідна!

***

Сьогодні ти відзначаєш чудове свято, а точніше – свій День народження. Як же добре, що ти дозволила опинитися поруч з тобою для того, щоб проявляти мою безмежну любов і підказувати, що я насправді хочу бути тільки з тобою. Вірю в те, що життя може по-справжньому порадувати тебе, подарувати багато щастя і віри у прекрасне майбутнє. Нехай посмішка прикрашає обличчя прекрасної дівчини, до якої я відчуваю тільки найкращі почуття. Пам’ятай про те, що ти надихаєш мене і дозволяєш повірити в те, що я здатний на досягнення поставлених завдань. Продовжуй хвилювати мене так само і далі, адже я знаю, наскільки прекрасним характером ти володієш, як багато позитивних моментів у відносинах здатна подарувати. Люблю тебе, знаєш, навіть всіх приємних слів не вистачить для опису безмежних емоцій. Будь зі мною, будь ласка, завжди.

***

Дорога моя дівчина, я можу подарувати тобі справді багато приємних і гідних слів, які є відображенням твого характеру. Дозволяють зрозуміти, наскільки ти заслуговуєш уваги свого коханого чоловіка. Нехай у твоєму житті неодмінно будуть хороші друзі, які теж можуть надати підтримку і проявити відданість, вірність, хоча в наші дні дружба стає все більш рідкісним явищем. Ти можеш заслужити повагу своїх друзів і рідних людей, виявляючи своє «Я» і залишаючись самою собою. Нехай все в твоєму житті складається так, як ти цього хочеш. Бажаю, сонця і світлого неба над головою, адже тільки при гарній погоді і Господньої захисту все буде складатися так, як хотілося б. Мила, ти справді заслуговуєш того, щоб чути від мене численні компліменти, які я будуть вкладати тільки самі щирі емоції. Люблю!

***

Сьогодні настав важливе свято для мене. Ми відзначаємо твій День народження, моя обраниця серця. Хочу подякувати долі за ті прекрасні емоції, які вона дарує мені, коли присутня можливість насолоджуватися миттю нашого спілкування і щирих відносин. Нехай у тебе все буде складатися так, як ти мрієш, адже мені хочеться знати, що ти насправді будеш з кожним днем ставати все більш щасливою. Пам’ятай про те, що ти можеш виявитися найбільш щасливою дівчиною в усьому світі, якщо повіриш у світле майбутнє і збережеш свій чарівний характер. Виявляй впевненість у просуванні вперед і цілеспрямованість, адже від цього багато в чому залежить, наскільки успішно все буде складатися в твоєму житті. Кохана, я хочу, щоб ми з тобою були разом, дарували один одному тільки позитивні емоції. Пам’ятай про те, що я завжди готовий простягнути руку допомоги і надати підтримку.

***

***

Прикольні привітання з днем народження улюбленої на телефон