Жартівливі тексти хлопцеві з днем народження

523

Тільки жартівливі тексти хлопцеві з днем народження. Зробіть приємне хлопцеві, виберіть у нас веселі і добрі слова привітання хлопцеві до Дня Народження. Ну дуже прикольні тексти своїми словами для хлопця.
***

Ти, напевно, думаєш, що може сказати кохана дівчина в твій День народження? Всі мої слова виходять тільки від душі, і я щиро сподіваюся, що обов’язково вимовлю все те, що зробить тебе справді щасливим, рідний мій чоловік. Хочу побажати тобі здійснення заповітних мрій і незвичайного. Пам’ятай про те, що потаємні мрії можуть збуватися, а думки зазвичай виявляються матеріальними. Тільки ти керуєш своїм життям. Сподіваюся, що ти зумієш поставити правильний курсор, щоб не збитися з напрямку. Нехай життя тобі підіграє тобі, даруючи численні можливості для набуття внутрішньої гармонії і справжнього щастя. Милий мій чоловік, ти – найкращий подарунок долі. Сподіваюся, що я теж є твоїм подарунком. Звичайно, я приготувала для тебе презент, який вручу сьогодні ввечері. Приймай мої вітання!

***

Сьогодні – твій День народження, воістину чудове свято, коли можуть успішно здійснюватися різноманітні бажання, скромні і сміливі. Бажаю, щоб доля показала, що твої побажання і мрії теж будуть реалізовуватися, причому не тільки сьогодні. Шукай підказки всесвіту в сьогоднішніх подіях, набирайся позитивних емоцій та приємних спогадів, адже все це стане основою для успішного розвитку в напрямку, який зазначено самим світом. Нехай наступний рік життя пройде тільки так, як ти цього хочеш. Вірю в те, що ти зумієш знайти щастя, про яке в дійсності мрієш. Я завжди буду поруч з тобою, надам підтримку і проявлю допомогу, розуміючи, наскільки такі миті відносин виявляються цінними. Я люблю тебе. Рідний мій, хочу подякувати тобі за те щастя, яким ти зустрічаєш мене. Велике спасибі за щасливі і справжні стосунки.

***

Сьогодні ми відзначаємо твоє свято, який вже встиг виявитися справді важливим і для мене. Хочу побажати тобі виконання найпотаємніших бажань, яскраву любов, численні насолоди, безмірне щастя. Милий, нехай тебе життя обдаровує тільки найкращим, постійно радує своїми справжніми сюрпризами, адже ти насправді заслуговує істинного щастя, про яке колись мріяв. Пам’ятай про те, що в твоєму житті є я, адже мені так хочеться бути поряд з тобою, з найріднішою коханим чоловіком завжди. Знаєш, наскільки приємно вимовляти цей вітальний текст. Хотілося б, щоб тобі було приємно чути, як я кажу настільки важливі слова. Нехай сьогоднішнє свято, який ми відзначимо удвох, під час романтичної вечері, зблизить нас ще більше. Мрію прожити довге і щасливе життя з тобою, єдиний мій, рідний мій. Прийми мої слова у вигляді невеликого, попереднього презенту.

***

Улюблений мій чоловік, ми сьогодні відзначаємо твій День народження. Бажаю тобі відкритих дверей і численних можливостей для здійснення найпотаємніших мрій. Вірю в те, що доля зможе розкрити перед тобою широкі двері до щастя, а близькі люди будуть задоволені, що найкращий чоловік в їх оточенні придбав внутрішню гармонію і дивовижний позитив. Я попоралася над тим, щоб у твоєму житті все обов’язково складалося тільки так, як ти сам цього захочеш. Милий мій, я безмежно кохаю тебе і хочу бути поруч завжди. Приймай мої вітання не тільки як звичайні слова в твій День народження, але і як можливість проявити те, чим нагородила мене доля. Обожнюю тебе, найкращий чоловік, єдиний мій, коханий, рідний! Ми неодмінно проживемо разом ще багато років, так як заслуговуємо на такий подарунок від долі.

***

Пам’ятаєш дитинство, сонце? Пам’ятаєш, як ти з нетерпінням чекав Дня народження і вважав його найкращим святом? Насправді все залишилося по-старому, адже ти можеш відчути себе справді щасливим завдяки величезній вірі в світле майбутнє, яка дарує багато можливостей для вдосконалення, зміцнює дух і дає силу характеру. Нехай всі мрії та мрії знаходять можливість для здійснення в реальності. Бажаю, щоб всі погані думки назавжди пройшли і більше навіть не намагалися атакувати. Милий, я хочу знати, що ми неодмінно будемо з тобою разом і подаруємо один одному багато шансів зрозуміти, що ж являє собою щастя, як можна цінувати кожен день життя. Пам’ятай про те, що я завжди мріяла знайти такого чоловіка, як ти, бо ти встиг стати для мене найближчою людиною. Люблю і навіть не знаю, як описати такі чудові відчуття!

***

Улюблений мій чоловік, хочу привітати тебе з Днем народження. Нехай кожна мить сьогоднішнього дня обов’язково приносить дивовижну гармонію душі, дарує справжнє щастя. Вір у те, що доля обов’язково буде прихильно ставитися до самого кращого чоловіка в світі, адже я її вже попросила за тебе. Бажаю, щоб відбувалися тільки найдостойніші події, які будуть повною мірою відповідати тобі. Вірю в те, що доля подарує численні шанси для здобуття позитивного настрою і справжнього щастя. Коханий, ти – найкращий чоловік для мене, тому я хочу подякувати всесвіт за нашу зустріч і відбулося знайомство. Бажаю, довголіття і неодмінно, щоб ми прожили все життя разом, підтримуючи один одного в складні моменти і радіючи милим моментів. Рідний мій, нехай у тебе все буде тільки на 100%.

***

Знаєш, я так довго думала, що б побажати тобі, який би подарунок підібрати. І все-таки я зуміла скласти текст, знайти хороший презент. Милий, я тобі подаруночок вручу ввечері, коли ми залишимося наодинці, і у мене з’явиться шанс привітати тебе, показати, наскільки важливу роль відіграють існуючі відносини, як мені радісно, що найкращий чоловік сьогодні святкує свій День народження. Хай кожен день радує тебе тільки позитивними митями і дозволяє зрозуміти, наскільки потрібно цінувати існуючий світ. Посміхайся життя, щоб вона тобі теж відповіла грайливою і красивою усмішкою. Як мені хочеться, щоб у всіх моментах вдавалося знайти стоять сюрпризи та щиру радість. Приймай вітання з Днем народження, зі святом, яке виявляється важливим не тільки для тебе, але і для всіх близьких людей і, звичайно, мене!

***

***

Прикольні привітання з днем народження коханому на телефон