Жартівливі тексти коханому з днем народження

448

У нас можна знайти жартівливі тексти коханому з днем народження. Здивуйте свого коханого хлопця, виберіть у нас веселі і добрі слова привітання до Дня Народження. Самі прикольні своїми слова привітання для коханого.
***

У цього нереального людини, який всіх і все навколо заряджає енергією, сьогодні свято. Я вдячна долі за те, що в моєму житті є цей до неможливого чудова людина. Хоча я пам’ятаю, як уникала тебе перший час, але це виключно моя помилка. Любимочка мій, наш запальничка, я вітаю тебе з святом! Я хочу, щоб ти продовжувала залишатися ось таким ось активним і товариським хлопцем, таким же веселим і позитивним. Дуже багато дівчат заздрить мені, бо у мене такий енергійний хлопець, а я хочу сказати, що мені дійсно пощастило. Я знаю, що на вихідних у нас точно буде багато планів, тому сама навіть ніколи і не вигадую нічого. Коханий мій, просто будь здоровий і щасливий. Хоча краще тільки здоровий, тому що все інше я зроблю для тебе. Я тобі й подарую щастя, і любов, і турботу. Ти тільки будь здоров і все.

***

Самий безбашений хлопець відзначає сьогодні своє свято. Я навіть і не сумніваюся в тому, як саме пройде цей день. Але саме через це я і люблю тебе, тому що ти вмієш дарувати радість, привносити щось веселе і щасливе в будь-який святковий день. Мені подобається, що ти в мене такий активний і енергійний, тому що саме це потрібно мені, щоб почати жити справжнім життям. Я вітаю тебе, мій дорогий! У мене є тільки одне прохання до тебе – будь завжди здоровий. А всього іншого можна і самим домогтися, тому головне, щоб було здоров’я. Просто знай, що я завжди буду поряд з тобою, завжди буду підтримувати і допомагати, тому що ти – моє щастя, моя друга половинка. Я не уявляю своє життя без тебе, і без твоєї турботи. Ти в мене просто нереальний. З святом тебе, мій хлопчик! У нас все буде так, як ми хочемо.

***

Як же мені хочеться з усім світом поділитися своїм щастям, але все ж я буду ділитися з вузьким колом людей. От сьогодні при всіх я готова сказати, що не уявляю свого життя без цієї чудової людини, у якого сьогодні ще й День народження. Мій любимочка, я хочу привітати тебе з твоїм святом! Ми завжди з тобою наодинці відзначали твої свята, але в цьому році вирішили покликати твоїх близьких, які вже і мені стали як рідні. Мій любий, я хочу, щоб ти завжди був здоровий, тому що це найголовніше у житті. Ми з тобою обов’язково досягнемо всіх тих планів, які ми намітили. Ти навіть не сумнівайся в тому, що я завжди буду поруч, завжди допоможу і підтримаю тебе, мій любимка. Ти будеш завжди оточений любов’ю і турботою з мого боку. Люблю тебе, мій неймовірний, мій божевільний хлопчик. У тебе буде все так, як ти хочеш.

***

Я хочу привітати свою другу половиночку, свого дорогого і улюбленого хлопця. З твоєю появою моє життя змінилася, стала набагато цікавішим і насиченішим. Я вдячна тобі за це, тому що саме такий ритм життя був мені необхідний. Я хочу побажати тобі самого необхідного – міцного здоров’я. Ти і сам знаєш, що нічого в житті не має такого значення, як здоров’я. Якщо ти будеш здоровий, то і все інше теж додасться. Ти у мене настільки сильний і відповідальний молодий чоловік, що неодмінно досягнеш всього. Я ніколи тобі не сумнівалася, а зараз ще більше переконуюся в тому, що варто тобі щось захотіти, то ти відразу ж хочеш цього. Причому мова йде не тільки про мінімальних цілях. Вітаю тебе, мій дорогий, мій любимка! У нас все буде просто чудово. Я завжди буду поруч з тобою.

***

Мій любимочка дорогий, мені так хочеться привітати тебе з твоїм святом! Я просто обожнюю твої Дні народження, тому що вони завжди проходять так цікаво, а потім запам’ятовуються на все життя. Мені так подобається, що ти такий активний і енергійний. Ти ніколи не засмучуєшся, не сумуєш і не втрачаєш віру, тому що ти у мене просто оптиміст. Я вірю в те, що ти досягнеш найбільш значних висот, тому що ти цього вартий. А я просто допомагати тобі, а ще буду спостерігати, тому що мені так подобається стежити за тим, як ти піднімаєшся по кар’єрних сходах, як розвиваєшся і реализуешься в професійному плані. Я впевнена, що наше подальше життя буде ще більш цікавою і насиченою на події, тому що з таким хлопцем просто не може бути по-іншому. Я вітаю тебе, мій любимочка! Просто будь здоровий, а все інше прийде.

***

Я пам’ятаю по хвилинах той день, коли ми з тобою познайомилися. Звичайно, якщо це можна назвати знайомством. Це було дуже смішно і навіть безглуздо, але найголовніше, що ми з тобою знайшли один одного. Та зустріч назавжди змінила моє життя і мій світогляд. Любов моя, сьогодні в тебе свято, що такий знаменний день. Я хочу побажати тобі величезного запасу здоров’я. Мені не хочеться, щоб ти хворів або погано себе почував. Мені важливо завжди бачити тебе щасливим і здоровим. Я буду робити все для того, щоб ти був щасливий, щоб ти відпочивав, коли будеш приходити додому після роботи. Повір, що для мене найголовніше – сім’я, а ти вже є частиною моєї родини, тому своє майбутнє життя я уявляю виключно з тобою разом. Любимка, удачі тобі величезної і щастя! Зовсім скоро ми вже станемо справжньою родиною. Зі святом!

***

У моєму житті кілька років тому з’явився один прекрасний чоловічок, який зробив моє життя такою яскравою і цікавою. День нашого знайомства я вважаю справжнім дивом, тому що ми обидва опинилися абсолютно в невластивих нам ситуаціях. Але виходить, що це була доля. Улюблений, в цей свято мені хочеться побажати тобі виключно здоров’я. Дорогий мій, здоров’я потрібно людині для того, щоб він зміг домагатися і інших цілей. Ти і сам можеш побудувати щастя, знайти любов, зловити удачу, але без здоров’я цього всього може і не бути. Коханий мій, пам’ятай, що я завжди поруч з тобою, я підтримую тебе в будь-якій ситуації, я пишаюся тобою дорожу нашими відносинами. Але сьогодні ти повинен забути про все, тому що сьогоднішній день – день розслаблення і відпочинку. Ти заслужив того, щоб трохи розслабитися і відключитися від роботи.

***

***

Прикольні привітання з днем народження коханому на телефон