Жовтневий конкурс коментарів

43

Конкурс комментаторов на rabotaidoma.ru

Здрастуйте, дорогі відвідувачі сайту rabotaidoma.ru. В черговий раз вітаю з завершенням одного і початком іншого конкурсу коментаторів. Спасибі, що були разом з нами і написали таку кількість корисного і потрібного на сайті. Переможців знову тільки троє(. На жаль, інші відзначилися лише 1-му комментом. Сподіваюся на Вашу активність в цьому місяці.

В жовтні 2013 року конкурс коментаторів на сайті rabotaidoma.ru буде проходити з 1.10.2013 за 31.10.2013. Підсумки підведемо 1 листопада 2013 року, призовий фонд, як правило, складе:

  • 1 місце — 10$;
  • 2 місце — 5$;
  • 3 місце — 3$;
  • 4 місце — 2$;
  • 5 місце — 1$.

У жовтні умови на дод. приз спрощуються. Додатковий приз, в розмірі по 2$ до кожного призового місця, буде нараховано якщо сумарна кількість «лайків» (по всіх соцмереж внизу новини) буде дорівнює або більше 25.

Всім учасникам удачі в конкурсі!

Переможці вересневого конкурсу коментаторів (1.09.2013-30.09.2013)

Місце Ім’я Коментарів Приз
1 Aleks 37 $10
2 Marina 18 $5
3 Тетяна Паломи 9 $3

Для отримання призу переможцям необхідно написати мені листа із зворотного зв’язку з номером WMZ гаманця, на який перевести гроші. У листі обов’язково вказувати e-mail, який ви вказували в коментарях для того, щоб я впевнився вашої особистості.
Крім того, можна замовити виплату в коментарях до цього посту, а також із зазначенням свого e-mail.

Деякі учасники, що зайняли призове місце за результатами конкурсу, не звертаються за виплатою винагороди. В цьому випадку будемо робити так — якщо людина посів призове місце в конкурсі коментаторів не подав заявку про виплату винагороди протягом наступного за конкурсом місяця, то його приз згорає.