Як вибрати велосипед

3-22-2019

Как выбрать велосипед
Вирішивши купити велосипед, кожна людина задається питанням: який же саме байк мені потрібен.
Також хочемо вам порекомендувати велосипед оптима
МТВ), швидкісні спуски( гірські, двопідвіси, АМТ) або виконання трюків (ВМХ). Мають тільки амортизаційну передню вилку, найчастіше колеса 26 дюймів і багато швидкостей. Є найбільш універсальними, на них можна кататися як по місту, так і по лісі.
Але по рівному твердому покриттю поступаються в накаті шосейним. Дуже комфортні за рахунок повної підвести. Вони так само діляться на кілька підкласів для неагресивної їзди по пересіченій місцевості (крос – кантрі) і більш агресивних швидкісних спусків (даунхіл, фрірайд). Дозволяють розвивати максимальні швидкості на рівних покриттях. Їх переваги – легкість і швидкість.
За рахунок відсутності всіх амортизаторів і великих коліс, всі зусилля велосипедиста йдуть тільки на розгін, що дозволяє долати значні відстані за мінімальний час. Але на такому велосипеді важко їхати по нерівностях, а в грязі чи піску – неможливо.
Це щось середнє між одноподвесами і шосейними. Гума більш широка, ніж у шосейних, але з меншим протектором, ніж у МТВ. Є амортизаційна вилка, але менш довгохідна ніж у хардтейлов. Часто ці велосипеди укомплектовані крилами і багажниками, що робить їх більш практичними. На ньому комфортно їздити по місту і можна спокійно з’їжджати на ґрунтову дорогу. Це спеціальні велосипеди для виконання видовищних трюків і шоу. Використовуються на спеціальних майданчиках і трамплінах. Вони маленького розміру з колесами 20 дюймів. Мають спеціальну конструкцію рами, керма і виносу. Просто кататися на них не комфортно.
У фірмовому магазині АРДІС – ВЕЛОХИТ, представлений широкий вибір байків різних розмірів і комплектації. Після певного часу Ви починаєте розуміти, до якого стилю катання більше лежить душа, і тут є незаперечний плюс хардтейлов: їх можна модернізувати і переукомплектовывать, змінюючи їх характеристики. Помінявши покришки можна домогтися різного зчеплення з поверхнею, збільшувати накат або прохідність по піску. Міняти вилку на більш довгохідну або ригидную. Міняти зірки з великою кількістю зубів і т. Можливостям Вашого велосипеда немає межі.
З швидким розповсюдженням у світі велосипедів (менш ніж 150 років з дати перших випусків), увеличивае.
Колеса на велосипед можна купити у нас.
В нашому магазині можна не тільки купити велосипед, але і провести його ремонт. Ми надаємо гарантію на продукцію, передпродажну підготовку і безкоштовне технічне обслуговування після обкатки. У нашій веломайстерні можна отримати повний сервіс з будь-якого велосипеда. Багато цікавого можна дізнатися на блозі.
Київ, вул.
Будь ласка, введіть адресу електронної пошти.
Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.