Новини фінансів києва

9-7-2021

 

Різке зростання виробництва української пшениці в 2011-2016 роках обумовлений більш сприятливою політичною обстановкою, яка дозволила залучити нові інвестиції в агропроізводсто і підвищити врожайність сільськогосподарських культур. Застосовувалися раніше заходи регулювання цін на хліб та борошно, бюрократична тяганина в питаннях зберігання зерна, сертифікація експортних вантажоперевезень практично паралізували підприємницьку активність. Хочемо порекомендувати почитати про  новини фінансів на сайті .

Крім того, з 2006 по 2011 рік Україна, побоюючись за свою продовольчу безпеку, ще обмежувала експорт зерна. У 2011 році Інвестиційний центр ФАО і ЄБРР з метою підвищення прозорості ринку зерна і галузевих заходів політики почали роботу по організації конструктивного діалогу між державою і приватним сектором України, в тому числі з галузевими асоціаціями, що представляють фермерів, переробну промисловість і експортерів. України ці дві організації допомогли створити міжгалузеву Українську робочу групу по зерновій галузі для вирішення питань в галузі регулювання, які були перешкодою для розвитку виробництва, дотримання принципу прозорості та залучення інвестицій.

За період з 2012 року ЄБРР та інші інвестиційні партнери надали понад мільярд доларів США в рамках фінансування українського сільськогосподарського сектора, включаючи первинне виробництво, будівництво нових зерносховищ і об’єктів портової та річкової інфраструктури та технічну підтримку.