Як вибрати сканер штрих коду

3-15-2019

Как выбрать сканер штрих кода
У Вашому кошику немає жодного товару.
Також хочемо вам порекомендувати A-TRADE
Підприємства, які займаються продажами або виробництвом, стикаються з проблемами: управління складом та облік товароруху. Використовуючи програмне забезпечення для складу, дозволить вирішити ці проблеми.
Настільний принтер етикеток Honeywell PC42t – це інновація в області друку штрих-кодів. Він неймовірно зручний у використанні: компактний, має елегантний і інтуїтивно зрозумілий дизайн, простий в установці, тихий і надійний в роботі.
Ваги платформні JBS – 700М LCD/ LED широкі функціональні можливості роблять ваги більш доступними в експлуатації. Є можливість автоматичної установки нуля. Функції накопичення, рахунку, розрахунку здачі полегшують роботу з пристроєм.
Ваги торгові ВТНЕ/ 1Т1 (без стійки) – призначені для статистичного зважування товарів при торгово – комерційних та технологічних операціях.
Купуючи сканер штрих коду, «який вибрати. » з усіх запитань цей самий насущний і для його пошуку на нього відповідей необхідно звернути увагу на кілька основних параметрів, за якими їх прийнято класифікувати. По – перше, кожен сканер вміє зчитувати певні набори типів кодів (одномірні або двовимірні). Тепер розглянемо технічні можливості сканерів, такі як їх дозвіл. Тут все зрозуміло – чим це дозвіл вище, тим менше буде вплив неякісно надрукованого коду на процес його розпізнавання. Задаючись питанням «як вибрати сканер штрих коду. » варто також враховувати і те, на якій дистанції зчитуються коди. Різниця даного параметра варіюється від сотих мм до декількох метрів.
Потрібен сканер штрих коду, «який вибрати. » стаціонарний або переносний – це також важливе питання, який допоможе вирішити чітке визначення місця його використання. Покупцеві даних скануючих пристроїв потрібно знати, як перевірити сканер штрих коду, щоб переконатися в тому, що він напевно буде застосовний в прогнозованих умовах. Для цього потрібно визначити типи кодів, з якими належить працювати і передбачувані умови, наприклад, застосування сканера на складі вимагає однієї конфігурації пристрою, а на касах магазинів – інший.
Як працювати зі сканером штрих коду.