Як правильно вибрати жінку своєї мрії

5-10-2019

Неважко здогадатися, що тут мова піде про компліменти. Основна хитрість: не потрібно штампувати банальності, необхідний індивідуальний підхід до кожної жінки. Хочемо порекомендувати вибрати проститутки

  1. Стратегія компенсації. Припустимо, чоловікові сподобалася дівчина не дуже красива. І він бачить, що вона прекрасно знає свої переваги і недоліки. Чи є сенс розливатися солов’єм про її міфічну красу, може бути, краще зосередитися на її сильних сторонах? В цьому випадку відповідь ствердна. Говорите про те, як вона розумна, як різнобічний розвинена. Це допоможе досягти результату.
  2. Стратегія бажаного. Є інший тип жінок, які в глибині душі знають, що вони негарні, але їм все одно хочеться чути компліменти. Немає нічого простіше, чоловік повинен знайти в її зовнішності риси, особисто привабливі для нього, і співати їм хвалебні пісні.
  3. Як зачарувати дівчину словами, коли вона красива, або стратегія очевидного. Якщо дівчина на перший і на другий погляд фізично приваблива, то вигадувати щось немає потреби. Просто тиснете на всі педалі, вихваляючи її зовнішність. Причому якщо дівчина стежить за собою, то їй не прийде в голову, що чоловік може захоплюватися чимось ще, крім її зовнішності. У дівчат такого типу є істотний недолік: їм може бути замало одних слів, швидше за все, знадобиться солідна фінансова підтримка, а компліменти можуть виступати тільки як доповнення до основного блюда – бари, ресторани.

Як зачарувати дівчину? Проблема і критерії вибору

  1. Стабільні і довгограючі відносини. Якщо мета максимально серйозна, то варто звернути увагу насамперед на людські якості жінки. А якщо вона любить компліменти, то тим краще. Вважайте, що якісний товар дістається за подібною ціною.
  2. Розвага. Якщо чоловік переслідує мету «кохання на одну ніч», то можна закрити очі на особисті якості об’єкта для любовних утіх і діяти напролом, жати за всі педалі фізичної привабливості, спустошувати власні кишені, і чоловікові буде супроводжувати удача.
  3. Мета невизначена. Буває і так, що просто душа і серце тіняться до людини. Тут рекомендації зайві. Велике Дао любові розпорядиться найкращим чином, якщо пощастить.

У будь-якому випадку, якщо виникає питання, як зачарувати дівчину, допоможуть поради, але сам не плошай. Іншими словами, потрібно пам’ятати про стратегії компліментів, представлених тут.