Хочете заробити в інтернеті на коментарях? Тоді «до верстата»

1160

Всім привіт, сьогодні хотілося б поговорити про заробіток на коментарях, як і скільки на цьому можна заробити.

Починаючи заробляти в інтернеті, більшість новачків просто не знають з чого почати. В результаті вони починають метатися і пробувати всі варіанти поспіль. Не варто цього робити! Адже пробуючи масу варіантів заробітку, ви розпорошуєте увагу і нічому не вчитеся. Зазвичай новачок один день витрачає на введення капчі, день клацає посилання, потім намагається виростити деревце або овечку. Через тиждень-два у нього нічого не виходить, він кидає всі починання і думає, що грошей в інтернеті немає (правильно, іншим більше дістанеться). Однак не варто впадати у відчай, заробити в інтернеті можна, і в даній статті ми розповімо вам як. А почнемо з коментування.

Що таке коментарі і кому вони потрібні

Заробіток на коментарях – це відмінний варіант для новачків випробувати свої сили та отримати перші гроші. Принцип роботи в даному випадку гранично простий. Ви читаєте якусь статтю, а в коментарях висловлюєте думку про прочитане. Якщо замовник не вказує, який саме коментар він хоче побачити в своїй статті, то ви можете писати все, що вважаєте за потрібне. В рамках розумного, звичайно, без грубощів і образ автора статті. Загалом, можна сказати, що заробіток на коментуванні це різновид роботи копірайтером.

Крім коментування статей за гроші пишуться пости на форумах. Навіщо? Коли створюється новий форум, ніхто про нього не знає, а значить, не буде там писати. Для залучення перших відвідувачів і замовляються пости. Люди починають спілкуватися, підтягують інших форум оживає.

Бувають ситуації, коли на популярному форумі багато тем до того замусолены, що людям стає просто нема про що писати. У такому разі власнику ресурсу потрібні провокаційні коментарі, здатні зав’язати суперечку між форумчанами і створити активність на сайті.

Крім сайтів і форумів, коментарі потрібні інтернет-магазинам і виробникам товарів. Згадайте, коли ви останній раз замовляли якийсь товар, заздалегідь не вивчивши відгуки інших людей. Не пам’ятаєте? То-То й воно! Побачивши в інтернет-магазині телевізор LG, багато хто спочатку почитали відгуки про товар, потім про магазин і тільки після цього зроблять замовлення.

Заробіток на коментарях

Щоб почати заробляти на коментарях, не потрібно винаходити паровоз. Достатньо лише зайти на посередницькі послуги, зареєструватися в якості виконавця і почати виконувати завдання по коментуванню. Можна зареєструватися на біржі коментарів Qcomment, про неї читайте тут. Крім того, на сьогоднішний день коментувати за гроші можна на Advego, сайті forumok або wpcomment. За один коментар ці біржі пропонують від 10 центів до 2 доларів. Витрачаючи кожен день по 2 години свого часу, реально писати до 50 коментарів і заробляти від 5 доларів.

Плюси і мінуси замовних коментарів

Яким би гарним не був заробіток на коментарях, він має свої плюси і мінуси. Давайте зупинимося на цьому дещо детальніше.
Плюси:
— ви можете працювати в будь-якому зручному для вас місці і в будь-який час,
— для коментування не потрібні специфічні знання,
— коментувати статті можуть люди будь-якого віку, нації та віросповідання,
— на коментарях можна непогано заробити.
Мінуси:
— а він тільки один – моральний принцип. Так як коментарі потрібні різні, вас можуть попросити написати хвалебну оду на неякісний товар. Тут ви вже самі вирішуєте, писати вам таку оду чи ні.
Отже, тепер ви знаєте, що таке заробіток на коментарях і де можна заробити таким способом. Висловлюйте свою думку на сайтах, форумах або блогах. Головне — будьте чесні і не пишіть хвалебні відгуки до відверто огидним товарів.