Як заробити в мережі на спілкуванні?

1115

Спілкування в Інтернеті є для багатьох людей чи не єдиною і цілком обґрунтованою причиною його використання. Можливостей для цього сьогодні безліч: соціальні мережі, корисні сервіси, блоги, різні проекти web 2.0 і т. д. Більшість людей вже не уявляють своє життя без Інтернету, без спілкування з друзями, колегами та однодумцями. Всі вони мають свої акаунти в соцмережах, блогах, а іноді і власні сайти. І щодня середньостатистичний користувач Інтернету залишає за десять, а то і більше повідомлень на різних сайтах. Ті ж, хто активно користується різними Інтернет-сервісами, соціальними мережами або блогхостингами, пишуть навіть в кілька разів більше.

Для багатьох людей така щоденна Інтернет-активність в порядку речей, але мало хто замислюється про те, що вона цілком може стати джерелом реального грошового доходу. А кому-то вже набридло роками безцільно проводити час в соцмережах і хочеться витягти з цього заняття хоч яку-небудь невелику вигоду. Про те, як можна зробити це з максимальною користю для себе, і розповість ця стаття.

Перше, що напрошується сама собою в плані монетизації Інтернет-спілкування, це, звичайно ж, спілкування на форумах з оплатою за пости. Цей вид заробітку в Інтернеті не пробував, напевно, тільки дуже лінивий, або, навпаки, дуже зайнята користувач мережі. Всі вже знають, що це таке. Це самий простий і вигідний спосіб заробітку на спілкуванні.

Питання полягає тільки в тому, де ж знайти такі форуми, де можна отримувати за повідомлення регулярну оплату? Варіантів відповіді на нього три — або знайти такий форум самостійно в пошуку за запитом «форум з оплатою», або домовитися особисто з власником такого форуму, або відправитися на копирайтинговую біржу і знайти подібні замовлення там. Останній варіант краще всього, так як у двох інших стабільне отримання оплати повністю залежить від бажання адміністрації форуму платити вам гроші, і це питання вона вирішує одноосібно. Тоді як людина, що заробляє на біржі контенту, хоч і віддає біржі невелику комісію від свого заробітку, але при цьому він має значно більшу захищеність своїх прав та більш-менш стабільний заробіток, оскільки на великих біржах завжди безліч замовлень на роботу над форумами, а неплатоспроможних вебмайстрів там просто не буває, так як їх відразу ж блокують за безпідставні відмови у виплаті.

Багато людей вважають, що написання повідомлень за гроші (постинг) полягає, в основному, спам на форумах і в соцмережах. Однак це далеко не так. Деякі люди, звичайно, займаються цим, але якщо ви принципово не хочете займатися рекламою і щось просувати, ви має право цього не робити. Повідомлення на форумах, сайтах, в блогах і соціальних мережах можуть бути самими звичайними і не мати ніякого відношення до реклами. Адже напевно ви кожен день і так відправляєте по кілька повідомлень в соцмережах, мережевих щоденниках, пишіть коментарі на сайтах, щоб висловити свою думку, розповісти про свої враження від чого-небудь і т. п. Саме це можна робити за невелику оплату. Багато часу це не займе, і таким способом цілком можна заробити на дрібні витрати.

У соціальних мережах і блогових сервісах, крім цього, є ще кілька шляхів заробітку для звичайного користувача. Наприклад, проставлення так званих «лайків», додавання в друзі, приєднання до групи, «share» (додавання на свою сторінку) якоїсь статті, посилання або інформації. Це дуже швидка робота, зробити яку можна буквально за кілька хвилин, і платять за неї деколи досить добре. Іноді навіть більше, ніж за ті ж пости на форумах.

Тим, хто хоче серйозно займатися заробітком в цій області і отримувати більший дохід, доведеться подумати про те, як розкрутити свій аккаунт у соціальній мережі і отримати як можна більше друзів і передплатників. Крім того, звичайно, на свою сторінку доведеться додавати і ще якусь інформацію, крім тієї, яка приносить гроші, для того, щоб акаунт виглядав більш природно. Для цього можна присвятити його якимось цікавим темам, розміщення новин, або, наприклад, жартів і анекдотів. Інформація повинна бути популярною та актуальною, тоді ви зможете отримати багато передплатників, а, згодом, і набагато більший дохід зі свого аккаунта в соцмережі.

Ті ж, хто не хоче цим займатися, або не має достатньо часу для роботи над своєю сторінкою, потрібно розуміти, що грошей на неї в цій ситуації можна заробити не так багато, проте, все ж це зовсім не виключає невеликого, але стабільного доходу.

Тепер про те, як все це оплачується. Якщо користувач працює через біржу, то оплата зазвичай відбувається протягом кількох днів, а іноді й відразу (це залежить від замовника). Гроші переводяться на ваш рахунок на біржі контенту, після чого їх можна вивести на електронний гаманець.

Інтернет-заробіток за допомогою спілкування в блогах, на форумах і в соціальних мережах стає для багатьох користувачів відмінною альтернативою заробітку на своєму сайті, в партнерських програмах, в поштових сервісах, на опитувальниках і т. п. При правильному підході тут набагато більше шансів дійсно заробити гроші, отримуючи нехай не дуже великий, але стабільний дохід при мінімальній витраті сил і часу. Крім того, як відзначають багато завсідники соціальних сервісів і форумів, така робота просто дуже цікава сама по собі, так як вона дає можливість постійного спілкування з різними людьми, і дозволяє ділитися інформацією, так і отримувати корисну інформацію від інших людей.

Як Ви ставитеся до заробітку на спілкуванні?

Положительно
Позитивно
Голосів:
0
Отрицательно
Негативно
Голосів:
0