Як розкрутити групу Вконтакті?

1509

Питання про розкручування групи в соціальній мережі “ВКонтакте” на сьогоднішній день є дуже актуальним незалежно від того, яку мету переслідує її творець – продаж послуг і товарів, заробіток на рекламі або ж просто для розваги. Для того, щоб перетворити свою групу в добре розкручений ресурс з високою відвідуваністю, потрібно слідувати декільком важливим радам.

Початковий етап — створення групи Вконтакте

Як тільки ви створюєте співтовариство, варто задуматися про його назві та адресі. Від цього залежить, чи зможе передбачувана аудиторія випадковим чином наткнутися на вашу групу в результатах пошуку, особливо таких великих сервісів, як Гугл або Яндекс. Якщо є така можливість, краще створювати не звичайне співтовариство, а публічну сторінку, яка буде відображатися в блоці цікавих сторінок у передплатників, що теж може привернути увагу.

Зміст групи

На всіх етапах розвитку групи дуже важливо регулярно поповнювати її контентом — свіжими і цікавими постами, що відповідають тематиці співтовариства. Причому якусь частину записів потрібно організовувати так, щоб у передплатника виникло бажання репостить їх до себе на сторінку. При такому розкладі запис побачить ще більше людей, які, можливо, теж захочуть приєднатися до вашої спільноти. Копіпастом захоплюватися не варто, унікальний контент приверне набагато більше аудиторії.

Реклама вашої групи

Про користь реклами говорити не потрібно. Вибираючи спільнота, де ви хочете прорекламувати свій контент, не спирайтеся на кількість учасників в групі, а на її активність, так як якщо половина з них – боти, сенсу в рекламі просто немає.

Підвищення активності в групі

Звичайно, якщо спільнота містить багато цікавих записів, активність учасників буде напрацьовуватися сама собою, але зупинятися на цьому не варто. Досить швидко можна розкрутити групу, влаштовуючи конкурси. Для цього варто витратитися на який-небудь приз (необов’язково дорогою), а потім опублікувати наступний пост — «Такого-то числа ми розіграємо такий-то приз, для цього потрібно бути учасником спільноти і розповісти про цей запис на своїй сторінці. Учасники тут же почнуть робити репости, а слідом їхні друзі та інші любителі халяви, які раніше навіть не знали про вашу групу. У плюсі залишитеся і ви, і учасники групи.

Слідуючи таким нескладним методів, через якийсь час ви розкрутите свій співтовариство до потрібних вам висот. Звичайно, можна просто скористатися сервісом накрутки учасників, але кількість не означає якість, адже більшість накручених користувачів навіть не будуть заходити в вашу групу.