Ази заробітку на SEO sprint (частина 1)

806

SEO sprint – один з найпопулярніших поштовиків, де рекламодавець відкриває для себе великий вибір варіантів розкрутки веб-ресурсу, а користувач можливість заробити, виконуючи елементарні завдання. Розглянутий ресурс має характерні відмінності від собі подібних, особливості і тонкощі заробітку, які необхідно знати кожному, хто хоче присвятити себе заробітку в інтернеті.

Процес реєстрації та огляд інтерфейсу

На головній сторінці SEO sprint у правій колонці розташовані кнопки «Реєстрація» і «Вхід». Натиснувши на першу, ми потрапляємо на сторінку з реєстраційними полями, які потрібно вписати свої дані. Поле під назвою «ID вашого реферера» є необов’язковим для заповнення, але якщо ви вкажете в ньому 2700840, то станете моїм рефералом і зможете розраховувати на мою підтримку з виникаючих питань.

Процесс регистрации на SEO sprint

Коли процедура реєстрації пройдена, на екрані з’явиться табличка з даними облікового запису, які рекомендується записати або запам’ятати. Щоб потрапити в свій особистий кабінет, натискаємо кнопку «Вхід» і вводимо логін, в ролі якого виступає електронна пошта і пароль, автоматично генерується системою.

Інтерфейс

Интерфейс на SEO sprint

В правій колонці ми можемо помітити меню заробітку. Тут мають місце наступні способи:
1. Серфінг сайтів. Іншими словами, перегляд сторінок рекламованих сайтів. Вартість одного перегляду варіюється в залежності від часу перебування на сторінці (40-60 секунд) і інших налаштувань, що виставляються рекламодавцем. Середня ціна — 2.5 копійки за одне відвідування. Щодня на сайті з’являються нові рекламовані сайти, через що турбується про повному иссякании завдань даного типу не доводиться.
2. Читання листів. Тут користувачеві пропонується читати листи невеликого обсягу. В даному випадку одного перегляду недостатньо, адже в кінці потрібно пройти легкий тест, відповіді на який міститься в листі. Середня винагорода за завдання цього роду не перевищує 5 копійок.
3. Проходження тестів. По суті, даний вид заробітку не сильно відрізняється від попереднього. Тут за символічну ціну 15-20 копійок потрібно виконати нескладне завдання: переглянути сторінку сайту, ознайомитися з відео на YouTube і тому подібні.
4. Виконання завдань. Це останній спосіб заробітку на сайті, але він є основним. Тут знаходяться завдання різних категорій складності, вартість яких варіюється від 20 копійок до 100-200 рублів. Від користувача вимагається перегляд сторінок інтернет-ресурсів, відео, реєстрація та різного роду активність в соціальних мережах (лайки, репости і подібні). Кожне завдання перевіряється рекламодавцем вручну, саме тому до виконання потрібно підійти з усією серйозністю, щоб не починати свою кар’єру з негативних відгуків.

Що потрібно для початку роботи на SEO sprint

В цілому, починати заробляти SEO sprint вже можна, але в майбутньому у нас виникнуть проблеми з виведенням коштів. Щоб цього не виникло, треба, головним чином, активувати номер телефону в особистому кабінеті по смс, заповнити графу «Номер рахунку WMR» та інші особисті дані. При збереженні змін особистої інформації завжди потрібно пін-код, наданий під час реєстрації.

Что нужно для начала работы на SEO sprint

Після активації облікового запису за номером телефону статус облікового запису змінюється з «перехожий» на «робочий», що в основному впливає на такі чинники, як дохід від рефералів (людей, зареєстрованих по вашій реферального посиланням) і доступність деяких основоположних функцій.

Підсумки з прочитаного

В цілому, SEO sprint – відмінний букс з зручним інтерфейсом і великим «стажем роботи», що вселяє більше довіри. Сервіс виплатить вже понад 111 мільйонів рублів, що дуже вразливо. Наостанок невеликий секрет: отримувати серйозні гроші на почтовиках проблематично без достатньої кількості рефералів. До того ж, останні — джерело стабільного пасивного заробітку, але про це в наступній частині огляду. Удачі на проекті!