Home Створюмо свій блог Перевага вузькотематичних блогів

Перевага вузькотематичних блогів

0
Перевага вузькотематичних блогів

Преимущество узкотематических блогов

Яку вибрати тему для блогу

Всім привіт!

Наявністю власного блогу сьогодні вже нікого не здивуєш. Але особисті блоги про себе коханого давно пішли в минуле, сьогодні модно заводити так звані вузькотематичні блоги. І переваги такого вибору очевидні.

Так, чому ж варто зробити свій вибір на користь вузькотематичних блогів?

1. Створивши якісний блог вузької тематики, ви привернете увагу постійних відвідувачів.

2. Особистий брендинг. Якісні і цікаві публікації протягом тривалого часу, будуть сприяти тому, що до вас будуть ставитися як до професіонала, заслуговуючому довіри.

3. Легкість просування. Блоги і сайти вузької спрямованості легше входять в ТОП пошукових систем і довше живуть там. Почасти це пов’язано з тим, що зробити грамотну внутрішню СЕО-оптимізацію таких ресурсів простіше.

4. Можливість створити свою спільноту. Якісні тексти рано чи пізно привернуть до вас людей зі схожими інтересами. Тоді можна зробити наступний крок-створити ціле співтовариство, наявність таких людей зробить розкрутку такого співтовариства більш простий.

5. Прямі рекламодавці люблять вузькотематичні блоги і готові платити за рекламу на них більше.

6. Клікабельність контекстний оголошень вище на вузькотематичних блогах. Якщо ваша тема близька до комерційної, то це може означати істотне збільшення прибутку.

7. Можливість заробляти на своїх інфопродуктах. Напишіть корисне керівництво, книги або якусь іншу корисну штуку» і будьте впевнені, що «це» скоріше куплять у вас, ніж у когось іншого.

8. Багато власників блогів і сайтів самостійно ставлять посилання на хороші і якісні ресурси, а вузькотематичні блоги (звичайно, зроблені професійно) бувають саме такими. А це додатковий плюс з боку пошукових систем.

Вузькотематичні блоги привертають до себе увагу і викликають інтерес у відвідувачів, і дає можливість авторові стати популярним і успішним.