Додатковий заробіток на коментарях

1100

Доброго дня! Відносно недавно я натрапив на дуже цікавий проект — це біржа коментарів Qcomment. Біржа створена для купівлі/продажу коментарів для різних сайтів і форумів. Тут можна, за невелику, нескладну письменницьку роботу, отримати невелику, але достатню винагороду. Особливо підходить тим, хто любить поспілкуватися в мережі. Для них, завдання з біржі будуть як розвага. В основному, потрібно писати коментарі для блогів і сайтів, іноді, відгуки про товари або послуги.

Сайт біржі залишив приємне враження. Інтерфейс простий, зрозумілий, не завантажений зайвою інформацією. Завдання доступні і логічні, ціни цілком адекватні. Загалом, я дуже задоволений!

Реєстрація на біржі стандартна і не займає багато часу. Однак, щоб вас допустили до роботи необхідно пройти іспит. Потрібно написати невеликий коментар до тестового запису. Іспит перевірять і модератори і дадуть доступ до розділу із завданнями. Мій іспит перевіряли два тижні, я вже й забув про цю біржу, але ось нещодавно прийшов лист з підтвердженням пройденого тесту.

Всім хто побажає зареєструватися на біржі залишаю свою рефку. Буду вдячний якщо скористаєтеся нею і відповім на запитання, що виникають.

Реєстрація на біржі Qcomment

Виконання завдань на біржі Qcomment

Після того, як ви пройшли іспит знаходите на сайті вкладку «Автору» і перейдіть в розділ із завданнями. Там ви побачите список доступних для виконання завдань. Вибираєте вподобаний і натискаєте на посилання. Після ознайомлення з подробицями приступаєте до виконання. На виконання одного завдання вам виділяється 35 хвилин. На цей час відбувається резервація для вас 1 коментарю з ліміту за завданням.

заработок на комментариях на бирже qcomments

Уважно читайте умови виконання завдання, встановлені замовником. Після того, як ви напишіть коментар на вказаній сторінці, вам необхідно буде скопіювати його в спеціальну форму для перевірки. Далі замовник перевіряє виконання завдання і приймає його, а вам нараховуються гроші. Зазвичай перевірка займає не більше години. Бувають, звичайно, і затримки, але не хвилюйтеся — гроші за правильно виконану роботу ви отримаєте в будь-якому разі!
заработок на комментариях на бирже qcomments

Якщо ви добре зарекомендуєте себе на біржі, то зможете потрапити в «білі» списки замовників і вам будуть надсилати завдання спеціально для вас, доступні в розділі «Персональні».

Скільки можна заробити на коментарях

Заробіток в Qcomments залежить від вашого рангу в системі. А ранг залежить від кількості і якості виконаних завдань.

заработок на комментариях на бирже qcomments

На початковому етапі, найчастіше будуть попадатися завдання на коментарі до 150 символів за 3 крб. за штуку. Чим більше будете писати, тим більш дорогі завдання будуть вам доступні. Наприклад, з 3-го рангу доступні завдання з Яндекс.Маркету від 30р. Для володаря 4-го рангу розділ із завданнями виглядає так:
заработок на комментариях на бирже qcomment

Більше писати, ніж зазначено в завданні не варто — ціна коммент не зросте!

Розрахуємо дохід за часом. В середньому на один коментар йде десь 2 хвилини, ну нехай 3 хвилини з запасом. Якщо виділяти на роботу 1 годину в день (всього один годину!), то можна написати 20 коментів і заробити 60р. або 1800р. в місяць. І це якщо коментарі будуть 3р., а якщо більше… По моєму непогано для підробітку! У місце того, щоб просто так базікати в соц.мережах можна грошики заробити.

Ще один плюс такої роботи, це розширення власного кругозору та поповнення своїх знань у різних областях.

Зароблені кошти можна виводити на Webmoney або Qiwi. Мінімальна сума для зняття 100 руб. Для довідки, як вивести гроші з Webmoney на банківську карту можна прочитати тут.

Ну, що ще можна сказати. Як серйозний заробіток роботу на біржі Qcomment я, звичайно, не розглядаю, однак, для тих хто любить поспілкуватися в мережі на форумах та соцмережах це буде корисне хобі, яке і доставить задоволення, і профіт.
Удачі і великих заробітків.